(+420) 739 429 572 (Infolinka 9-12 hod)

18.12.2013 - Omluva všem, kteří nedokončili objednávku z důvodu blokace "ulice"


Mnoho zákazníků nás informovalo, že nebyli schopni dokončit objednávku z důvodu, že políčko ulice bylo blokováno - tahle chyba se nejčastěji objevovala ve starších prohližečích, když byl vybrán "balík na poštu" a začali zákazníci vyplňovat adresu, ale jelikož zjistili, že do ulice nejde vepisovat, tak změnili způsob doručení "Balík do ruky", ale políčko ulice zůstalo blokováno. Na tuhle chybu stačila jednoduchá rada - zmáčknout tlačítko F5 a vyplnění "ulice" opět bylo možné.

  

Všem zákazníků, kteří se nám ozvali, děkujeme. Proces objednávky jsme dokončili většinou za ně. A těm, kteří se neozvali, kterých asi bylo více, se omlouváme.

 

Máme nyní spoustu podnětů od Vás, které nás motivují ke zlepšení.

 

Úryvky z Vašich emailů chápeme:

Typický český šlendrián , programátorská jelita , neschopnost , programátorské ,,,,  apod.Eshop funguje na pronajatém řešení a má to své výhody i nevýhody a letos to stojí za starou bačkoru :)

 
Omluva všem, kteří nedokončili objednávku z důvodu blokace "ulice"

Tato zpráva byla vydána dne: 18.12.2013


Akce platí vždy pouze tento den, kdy novinka byla vydána 18.12.2013 , nebo pokud je uvedeno jinak v novince. Max vždy jen týden - Marketingové akce jsou v eshopu Bexis plánovány týdně.