Máme otevřeno: Eshop funguje, objednejte si!
(+420) 739 429 572 (Infolinka 9-12 hod)

Soutěžní podmínky

 

Všeobecné soutěžní podmínky serveru Bexis.cz obsahují základní informace o těchto stránkách a pravidla v nich uvedená jsou závazná jak pro soutěžící, tak pro provozovatele serveru.

 

 

Soutěže probíhají na území České republiky a jsou inzerovány reklamou na internetu, občas i v letácích a v tištěných médiích. Organizátorem je společnost Mikaton s.r.o. , Štítná 511, 763 33, IČ: 03220800, DIČ: CZ03220800  (dále jen "organizátor").

 

 

Účastnit se této soutěže na území České republiky může každý občan České republiky starší 18 let, který zašle odpověď pomocí formuláře ve článku s informacemi o soutěži. Z účasti jsou vyloučeny osoby v pracovním nebo jiném obdobném poměru k organizátorovi a solečnostem podílejícím se na příprav a organizaci celé soutěže, jakož i jejich rodinní příslušníci.

 

 

Do soutěže se lze zapojit vyplněním formuláře na stránce soutěže, emailu a odesláním údajů. Pro zařazení do slosování je třeba odpovědět správně na všechny kladené otázky. Výherce je losován automatickým systémem, který zajišťuje společnost Simplia s.r.o. Ta také ručí za náhodnost výběru.

 

 

Všichni výherci jsou kontaktování nejpozději 14 dní po skončení soutěže emailem, který zadali při odesílání soutěžních otázek. Výherce má 7 dní na reakci, kdy uvede dodací adresu a telefonní číslo pro doručení zásilky. V případě, že se výherce o výhru nepřihlásí, po 14 dnech od pokusu o kontaktování nemá na výhru již nárok.

 

Výhry zasíláme smluveným dopravcem. Pokud zásilku nepřevezmete a vrátí se nám zpět, je možné poslat zásilku znovu, ale výherce je povinnen uhradit náklady na dopravu. Výherce si může domluvit také osobní převzetí v místě našeho skladu.

 

Přihlášením se do soutěže vyjadřuje účastník svůj souhlas s těmito všeobecnými pravidly uvedených soutěží. Ceny není možné vymáhat právní cestou.

 

 

Účastí v soutěži souhlasí soutěžící s pravidly a podmínkami soutěže. Zároveň vyjadřujete svůj souhlas podle zákona č. 101/2000 Sb. o Ochraně osobních údajů se zpracováním osobních údajů jím uvedených za účelem vyhodnocení soutěže a za účelem nabízení obchodu nebo služeb, včetně zasílání obchodních sdělení elektronickými prostředky dle zákona č. 480/2004 Sb. na jimi uvedený email od firmy Mikaton.

 

 

Z emailového účtu je později možné se odhlásit pomocí odkazu v prvním reklamním emailu.

 

Organizátor je oprávněn rozhodovat o všech otázkách týkajících se této soutěže podle vlastního uvážení.

 

Vyobrazení cen na internetových stránkách nebo stránkách partnerů soutěže nemusí vždy odpovídat skutečným cenám, které budou výhercům předány v případě výhry. Přesnou specifikaci cen lze zjistit přímo u organizátora soutěže na mailové infolince. Organizátor má právo výhry kdykoliv během pořádání soutěže změnit.

 

 

Soutěžící může hlasovat pouze jednou, smí použít jednu svojí emailovou adresu. Je zakázáno jakkoliv manipulovat s výsledky soutěže a nečestně podvádět.