Máme otevřeno: Eshop funguje, objednejte si!
(+420) 739 429 572 (Infolinka 9:00-13 hod)

Novinky




14.05.2021 - Upravili jsme kategorii Bydlení

Upravili jsme kategorii Bydlení

Podívejte se na zcela novou, nebo spíše upravenou kategorii BYDLENÍ. Máme nové produkty, nové kategorie. Tuhle sekci jsme přizpůsobili tak, abychom ji mohli ještě dále rozšiřovat. Zcela nové jsou sekce LOŽNÍ PRÁDLO, KUCHYŇSKÝ TEXTIL A KOUPELNOVÝ TEXTIL. Všechny tyhle tři kategorie jsou hlavními směry Bydlení. Nabídka je velmi bohatá na textilní dekorace do kuchyně, koupelny a pohodlný spánek díky ložnicovému textilu.

 


Více podrobností o novince



11.05.2021 - Výhodná a atraktivní nabídka erotického prádla pokračuje

Výhodná a atraktivní nabídka erotického prádla pokračuje

Pestrá nabídka spodního prádla láká stále více zákazníků a zákaznic, proto naši nabídku stále rozšiřujeme. Máme plnou kolekci oblíbené značky Obsessive. Využíjte našeho sortimentu, který se zaměřuje na erotické dárky hlavně pro ženy. V našem sortimentu najdete kompletní spodní párdlo - soupravy, body, bodystocking, korzety, podprsenky i erotické kostýmy. Pestrost nabídky je našim cílem. Doporučujeme i letos doporučjeme hlavně vybírat sexy prádlo od značky Obsessive.


Více podrobností o novince



06.05.2021 - Platby kartou lze uskutečnit online i u přepravců

Platby kartou lze uskutečnit online i u přepravců

V eshopu Bexis nabízíme stále platbu kartou u každé objednávky - klidně můžete objednávku zaplatit online nebo u řidiče při předávání balíku. Nemáme platby kartou zakázány. Nemusíte se tedy bát, že by objednávka neproběhla podle vašich představ. Platby kartou nejsou ani nijak omezeny. Udělejte si objednávku a užíjte si nákup online. Ještě doplníme, že platba kartou lze uskutečnit i ze zahraničí.


Více podrobností o novince



04.05.2021 - Nové slevy, které budou platit až do neděle 9. května

Nové slevy, které budou platit až do neděle 9. května

Máme nové slevy, které budou platit až do neděle 9. května. Nabídka je velmi omezena kusově, proto s objednávkami spěchejte. Věříme, že se Vám tahle akční nabídka bude líbit a objednat si více produktů v jedné objednávce,... i proto to děláme. Více pod odkazem zde: SLEVY BEXIS


Více podrobností o novince



01.05.2021 - Tento týden máme spoustu nového zboží

Tento týden máme spoustu nového zboží

Tento týden jsme nezaháleli a přidali jsme do nabídky spoustu novinek. Podívejte se na ty poslední zde: NOVÉ ZBOŽÍ. Novinky jsou skoro ve všech kategorií. Přidali jsme nové kabelky crossbody v různých barvách. hračky pro děti. Exkluzivní povlečení Kvalitex a taky různé další barevné varianty na kreativní tvorbu, hlavně tedy háčkování a příze. Nový přidaný sortiment, který máme v nabídce se nám začíná líbit a určitě, co nevidět budeme rozšiřovat tohle zboží o další a naše nabídka poroste.


Více podrobností o novince



08.01.2021 - Bydlení je fajn

Bydlení je fajn

Chystáme pro Vás spoustu novinek 2021. Od nového roku začínáme rozšiřovat kategorii BYDLENÍ. Stálicemi v sortimentu bude povlečení, přikrývky a nově k nim již brzy přibudou i povláčky, které si budete moci přikoupit ve stejném designu, jako když si koupíte povlečení. Jelikož celé roky upředňostnuje české výrobce, tak určitě i v sekci bydlení se budete sektávat s výrobky od českých dodavatelů.


Více podrobností o novince



24.12.2020 - Přejeme krásné Vánoce a CELÝ NOVÝ ROK

Přejeme krásné Vánoce a CELÝ NOVÝ ROK

Přejeme dnes krásné Vánoce a spoustu splěných přání v novém roce. Věříme, že se Vám bude dnešní nadílka líbit a budete si ji dlouho v novém roce užívat. V Běxis přes svátky nepracujeme a užíváme si dovolenou. Přes svátky vypněte a v novém roce začněte s novou energií jako my. Už teď víme, že nás čeká spousta změn, které nás posunou opět dál. Přejeme i Vám hezké svátky a šťastný nový rok 2021.


Více podrobností o novince



28.11.2020 - Rozšiřujeme naši nabídku o bydlení, dekorace a dětské zboží

Rozšiřujeme naši nabídku o bydlení, dekorace a dětské zboží

Před Vánoci pro Vás máme úžasnou nabídku novinek v našem eshopu. Celý eshop jsme rozšíříli o nový sortiment, z kterého si už nyní můžete vybrat a nakoupit TOP PRODUKTY pro Vaši domácnost. Objednejte si něco krásného pro sebe i pro své blízké. Nabídka je úžasná a kvalitní od českých dodavatelů i děti si budou moci z čeho vybírat. Prohlédněte si naši úžasnou nabídku a nakupujte dárek v eshopu Bexis.


Více podrobností o novince



16.05.2020 - Prodej bavlněných roušek od českého výrobce Vestis

Prodej bavlněných roušek od českého výrobce Vestis

Jelikož spolupracujeme s českým výrobcem županů Vestis, rozhodli jsme se nabídnout zákazníkům i roušky od českého výrobce, abyste měli možnost nakoupit roušky i v eshopu Bexis. Vyberte si a nakupujte roušky z našeho eshopu. Podpořte české výrobce, kteří přeorientovali výrobu v době pandemie na roušky, aby mohli i na dále prodávat. Jsme českým eshopem, který spolupracuje i s českými dodavateli a výrobci a jsme rádi, když touhle cestou můžeme podpořit českou práci. Roušky vypadají dobře a jsou velmi pohodlné!


Více podrobností o novince



17.03.2020 - Budeme doskladňovat bavlněné šátky

Budeme doskladňovat bavlněné šátky

Jelikož je celkově o šátky zájem. Máme je už objednané. Nyní můžete bez problému objednat šátky, které máme skladem. A není jich vůbec málo. Dámské šátky i během roku jsou velmi populární. Určitě stojí za to si minimálně jeden šátek koupit a vyzkoušet ho, i když byste jej nenosili v době pandemie. Všechny tyhle kousky najdete v sekci Krása a DÁMSKÉ ŠÁTKY.


Více podrobností o novince



starší novinky »