(+420) 739 429 572 (Infolinka 9:00-13 hod)

Novinky
04.08.2023 - Upravili jsme vzhled detail produktu

Upravili jsme vzhled detail produktu

Upravili jsme detail produktu v eshopu. Doufáme, že se Vám nakupování v eshopu líbit. Ostrý provoz je v plném proudu. Detaily budeme i na dále pilovat. Jestliže narazíte na nějakou chybu a nepůjde odeslat objednávku napište nám email a upozornujete nás, abychom mohli rychle chyby odstranovat.


Více podrobností o novince01.02.2022 - Nové zboží - plníme eshop Bexis novinkami

Nové zboží - plníme eshop Bexis novinkami

Poslední dny si můžete všimnout, že se na Bexis objevují nové produkty. Vůbec nezahálíme a rozšiřujeme sortiment skrz celý eshop. To znamená, že spoustu novinek objeví ženy v erotickém prádle, kalhotkách i kabelkách, ale taky muži v různých doplňcích. Máme taky spoustu produktů pro děti a to nejen hraček, ale taky dětských osušek a další budeme přidávat. Bexis se rozrůstá a to i v sortimentu kreativním. Máme extra sortiment pro různé tvoření, ale taky doplňujeme plno zboží do galanterky. A určitě se můžete těšit brzy i na látky.


Více podrobností o novince12.01.2022 - Nová galanterie i na Bexis

Nová galanterie i na Bexis

Už i zde na Bexis najdete mnoho potřeb na šití, krejčovské potřeby a doplňky, které se Vám budou hodit při  upravě oděvů. Máme vše mezi kreativními věcmi a galanterní výrobky v kategorii GALANTERIE. Budeme rádi, když nás v tomhle podpoříte a budete u nás pravidelně nakupovat. Určitě si u nás vyberete a nakoupíte vše potřebné.


Více podrobností o novince18.10.2021 - Vestis představil na předvánoční sezónu nové župany

Vestis představil na předvánoční sezónu nové župany

Vestis přidal do nabídky nové župany na předvánoční sezónu. Podívejte se na ně do kategorie pro ženy či muže na všechny župany. Proč propagujeme právě župany? Protože jsou vhodným dárkem pro manželku, manžela, dědu, babičku. A vše se šije v Čechách a materiály se pečlivě vybírají. Župany Vestis již prodáváme mnoho let a věříme, že i letos si najdou stovky spokojených uživatelů a uživatelek.


Více podrobností o novince14.05.2021 - Upravili jsme kategorii Bydlení

Upravili jsme kategorii Bydlení

Podívejte se na zcela novou, nebo spíše upravenou kategorii BYDLENÍ. Máme nové produkty, nové kategorie. Tuhle sekci jsme přizpůsobili tak, abychom ji mohli ještě dále rozšiřovat. Zcela nové jsou sekce LOŽNÍ PRÁDLO, KUCHYŇSKÝ TEXTIL A KOUPELNOVÝ TEXTIL. Všechny tyhle tři kategorie jsou hlavními směry Bydlení. Nabídka je velmi bohatá na textilní dekorace do kuchyně, koupelny a pohodlný spánek díky ložnicovému textilu.

 


Více podrobností o novince11.05.2021 - Výhodná a atraktivní nabídka erotického prádla pokračuje

Výhodná a atraktivní nabídka erotického prádla pokračuje

Pestrá nabídka spodního prádla láká stále více zákazníků a zákaznic, proto naši nabídku stále rozšiřujeme. Máme plnou kolekci oblíbené značky Obsessive. Využíjte našeho sortimentu, který se zaměřuje na erotické dárky hlavně pro ženy. V našem sortimentu najdete kompletní spodní párdlo - soupravy, body, bodystocking, korzety, podprsenky i erotické kostýmy. Pestrost nabídky je našim cílem. Doporučujeme i letos doporučjeme hlavně vybírat sexy prádlo od značky Obsessive.


Více podrobností o novince06.05.2021 - Platby kartou lze uskutečnit online i u přepravců

Platby kartou lze uskutečnit online i u přepravců

V eshopu Bexis nabízíme stále platbu kartou u každé objednávky - klidně můžete objednávku zaplatit online nebo u řidiče při předávání balíku. Nemáme platby kartou zakázány. Nemusíte se tedy bát, že by objednávka neproběhla podle vašich představ. Platby kartou nejsou ani nijak omezeny. Udělejte si objednávku a užíjte si nákup online. Ještě doplníme, že platba kartou lze uskutečnit i ze zahraničí.


Více podrobností o novince04.05.2021 - Nové slevy, které budou platit až do neděle 9. května

Nové slevy, které budou platit až do neděle 9. května

Máme nové slevy, které budou platit až do neděle 9. května. Nabídka je velmi omezena kusově, proto s objednávkami spěchejte. Věříme, že se Vám tahle akční nabídka bude líbit a objednat si více produktů v jedné objednávce,... i proto to děláme. Více pod odkazem zde: SLEVY BEXIS


Více podrobností o novince01.05.2021 - Tento týden máme spoustu nového zboží

Tento týden máme spoustu nového zboží

Tento týden jsme nezaháleli a přidali jsme do nabídky spoustu novinek. Podívejte se na ty poslední zde: NOVÉ ZBOŽÍ. Novinky jsou skoro ve všech kategorií. Přidali jsme nové kabelky crossbody v různých barvách. hračky pro děti. Exkluzivní povlečení Kvalitex a taky různé další barevné varianty na kreativní tvorbu, hlavně tedy háčkování a příze. Nový přidaný sortiment, který máme v nabídce se nám začíná líbit a určitě, co nevidět budeme rozšiřovat tohle zboží o další a naše nabídka poroste.


Více podrobností o novince08.01.2021 - Bydlení je fajn

Bydlení je fajn

Chystáme pro Vás spoustu novinek 2021. Od nového roku začínáme rozšiřovat kategorii BYDLENÍ. Stálicemi v sortimentu bude povlečení, přikrývky a nově k nim již brzy přibudou i povláčky, které si budete moci přikoupit ve stejném designu, jako když si koupíte povlečení. Jelikož celé roky upředňostnuje české výrobce, tak určitě i v sekci bydlení se budete sektávat s výrobky od českých dodavatelů.


Více podrobností o novincestarší novinky »