►► DNES PRO VŠECHNY: Objednejte si 5 ks a získejte 5% slevu. Objednejte si 10 ks či více a získáte 10% slevu ihned! Slevy se Vám aktivují automaticky po splnění podmínek ◄◄
(+420) 739 429 572 (Infolinka 9:00-13 hod)

Spodní prádlo BexisBexis.cz


Novinky
09.06.2018 - Máme v nabídce pro letošní sezónu i několik plavek Calvin Klein

Máme v nabídce pro letošní sezónu i několik plavek Calvin Klein

Máme pro Vás novou nabídku dámských i pánských plavek Calvin Klein. Hledejte v sekci plavek plavky na letošní sezónu. Nyní zde: PLAVKY nebo taky zde: CALVIN KLEIN


Více podrobností o novince31.05.2018 - Plavky Marko - nové zboží v nabídce, které zaujme

Plavky Marko - nové zboží v nabídce, které zaujme

Máme pro Vás skvělé novinky - nové zboží plavky Marko, u nichž najdete i velikosti pro plnoštíhlé. Plavky Marko vynikají barvami, dokáží na sebe dokonale upoutat pozornost. Vybírejte tyhle novinky rychle, jelikož dodavatel má dámské plavky obvykle po jednom kuse a tak se může stát, že rychle zmizí. Všechny plavky najdete zde: MARKO


Více podrobností o novince24.05.2018 - Objednejte si prádlo Gina - celý sortiment v eshopu Bexis

Objednejte si prádlo Gina - celý sortiment v eshopu Bexis

Věříme, že si v naší nabídce vyberete perfektní kalhotky, které Vám sednou a budete se v nich cítit bezvadně. Spodní prádlo Gina máme v nabídce eshopu Bexis. Celá nabídka s bezva cenami. Kupte si kalhotky vyrobené s bambusových vláken, které jsou velmi příjemné na nošení v letních měsících. Nebo si vyberte vzorované kalhotky s potiskem, s nimiž budete středem pozornosti.


Více podrobností o novince21.05.2018 - Teto týden bude prodloužena expedice produktů Stoklasa

Teto týden bude prodloužena expedice produktů Stoklasa

Díky tomu, že dodavatel Stoklasa tento týden nexpeduje a začne až příští týden, tak se objednané zboží zdrží. A proto jsme pro Vás připravili na ulehčení situace menší slevu na celý sortiment Stoklasa! Tak si ten nákup užíjte a nakupujte! :) Mnoho produktů Stoklasa je nyní i skladem a tyhle vyexpedujeme rychle.


Více podrobností o novince19.05.2018 - Máme v nabídce nové kabelky, omrkněte nabídku

Máme v nabídce nové kabelky, omrkněte nabídku

Vážení zákazníci, máme v nabídce právě teď v květnu nové kabelky, které se Vám určitě budou líbit. Naše nabídka je velmi široká a určitě předčí Vaše očekávání. Určitě víte, kde kabelky hledat, ale pro jistotu je zde odkaz: KABELKY


Více podrobností o novince20.04.2018 - Teplo dorazilo a začíná být pravý čas na nákup plavek

Teplo dorazilo a začíná být pravý čas na nákup plavek

Objednávejte plavky už nyní. Sezóna se plavek se již blíží a ty nejlepší modely plavek jsou právě v tuto chvíli dostupné k objednání, v sezóně se může stát, že už ty nejprodávanější velikosti nebudou k dispozici a vy budete potřebovat plavky ihned. Proto raději nakupujte s předstihem a s uvážením, že Vám plavky například nemusí sednout na poprvé a vy budete muset měnit.


Více podrobností o novince19.04.2018 - Dopoledne bude naše infolinka nedostupná. Omlouváme se

Dopoledne bude naše infolinka nedostupná. Omlouváme se

Dopoledne bude naše infolinka nedostupná. Omlouváme se a prosíme, abyste své dotazy a případně objednávky či nabídky směrovaly na email info@bexis.cz - jakmile budeme moci, tak Vám ihned odpovíme. Děkujeme za pochopení.


Více podrobností o novince05.04.2018 - Dnes je poslední den na akci s dopravou zdarma

Dnes je poslední den na akci s dopravou zdarma

Dnes je poslední den s DOPRAVOU ZDARMA v akci, tak toho využíjte a objednejte si třeba jedny kalhotky, punčochy a další super produkty, které máme v nabídce a můžete si je ihned objednat! Ale určitě spěchejte, jelikož počet kusů je omezený. A taková akce se jen tak nebude opakovat. Navíc máme nyní i několik desítek produktů v akci, které se určitě vyplatí nakupovat. A najdete je zde: SLEVY BEXIS.


Více podrobností o novince19.03.2018 - Dnes jsme vyzkoušeli novou šablonu newsletteru

Dnes jsme vyzkoušeli novou šablonu newsletteru

Dneska jsme v našem newsletteru, který od nás odcházel vyzkoušeli novou emailovou šablonu, která je responzivní. Doufáme, že Vám, kteří přijímají naše emaily, líbí. Budeme se s ní učit pracovat, abychom ji vylepšili na maximum. PS: Připravujeme se i na GDPR, jelikož s tím je spojeno i rozesílání newsletterů.


Více podrobností o novince15.03.2018 - Ukažte se tohle léto v nových plavkách

Ukažte se tohle léto v nových plavkách

Máme bezva nabídku dámských plavek, které jsou velmi výjimečné, jelikož nabídka obsahuje spoustu českých plavek Litex, které jsou velmi kvalitní. Navíc tyhle české plavky Litex můžete kombinovat horním a spodním dílem zvlášť. Nebo si koupit pouze horní plavkový díl tedy plavkovou podprsenku.


Více podrobností o novincestarší novinky »