(+420) 739 429 572 (Infolinka 9:00-13 hod)

Výměna zbožíZákazník, který neodhadl velikost, střih, prostě zboží nepasuje je možná výměna zakoupeného zboží. Nepoužité zboží má právo každý spotřebitel dle § 1829 odst. 1 občanského zákoníku (zákon č. 89/2012 Sb.) právo zakoupené zboží vrátit bez udání důvodu nebo u nás vyměnit, a to do 14 kalendářních dnů od data převzetí zboží. Nevyhovující zboží zašlete v pevném obalu (např. papírová krabice) na naši adresu: 


 

Lhůta pro odstoupení od smlouvy trvá 14 kalendářních dnů, nikoliv pracovních, a začíná běžet následující kalendářní den po převzetí zboží spotřebitelem (např. převezme-li si zákazník zboží v pátek, doba pro odstoupení se počítá od soboty včetně).

 

 

Učinit výměnu můžete do 14 dnů. Tedy nejpozději 14-ctým dnem musí být odesláno odstoupení k nám.

 Více informací získáte případně na emailu:

info@bexis.cz

 
Adresa pro zasílání výměn zboží, reklamace


Mikaton s.r.o. - SKLAD

Pitín 355
Bojkovice
687 71

 

 FORMULÁŘ PRO STAŽENÍ PRO VÝMĚNU ZBOŽÍ ZDE

 

 

Do balíku přidejte vyplněný reklamační protokol (obdrželi jste jej v zásilce) a okopírovanou fakturu (není podmínkou). Prosím pečlivě si dokumenty přečtěte.

 

 

Extremni narust objednavek

Pro případnou výměnu zboží či odstoupení ! Doporučujeme využít pro dopravu Českou poštu nebo kurýra PPL, DPD, GLS.... Nedoporučujeme Zásilkovnu, jelikož řidiči nedoručují nebo kontaktují až po otevírací době a dávají balíky do zásilkovny. která je vzdálena 6 km. Zásilkovnu nevyužíváme.První výměna zboží je zdarma, další výměny jsou zpoplatněny, dle našich tarifů dopravy. Ceník zde

Není problém si při výměně zboží udělat novou objednávku, aby jste si zboží předem rezervovali. Rozdíl mezi vráceným zbožím a novou objednávkou následně s Vámi upravíme.

 

* při výměnách neplatí procentuální slevy na vyměněné zboží
Pokud chcete využít některé probíhající akce, udělejte si plnohodnotnou novou objednávku a nevyhovující zboží pošlete zpět s požadavkem na vrácení peněz


 

Pokud jste si vybral(a) nový produkt, který je dražší než Váš předchozí, máte na výběr:

- rozdíl částek je možné uhradit předem na náš účet

- rozdíl částek uhradíte při převzetí zboží (za dobírku je učtována sazba až 70,-Kč)

 

 

MOŽNOST ODSTOUPENÍ OD SMLOUVY PODLE ZÁKONA DO 14 DNŮ OD DORUČENÍ ZBOŽÍ MÁ KAŽDÝ KONEČNÝ SPOTŘEBITEL I U NÁS.

 

 

Peníze vracíme dle fakturovaných produktů (Dodavatel má právo ponížit částku, pokud musíme zboží uvést do původního stavu, pokud to lze). Proto prosím posílejte zboží zpět v pevných krabicích, aby při přepravě nedošlo k jeho poškození. DĚKUJEME.

 

 

Ceník nezbytných skutečných nákladů s DPH

 

 

 
Vracení peněz na adresu zákazníka (hotovostí) až...

-  60 Kč

Vracení peněz na účet zákazníka (bezhotovostně)

0 Kč

 


Obvyklé finanční vyrovnání probíhá do 14 pracovních dnů, většinou dříve. Pokud budete se chtít o průběhu Vaší reklamace / vrácení zboží Informovat pište na email
info@bexis.czCeník nezbytných skutečných nákladů je individuální, záleží obvykle na druhu zboží.

 

Pozn. Jakmile je zboží použito (známky nošení, vyprání apod.) postupujeme dle reklamačního řádu a zboží odesíláme na prozkoumání výrobci, který rozhodne zda je reklamace opodstatněná.

 

 

V případě pozdního vrácení můžeme individuálně posuzovat výměny a odstoupení - můžeme naučtovat poplatek za pozdní odstoupení či zboží vrátit zpět odesilateli.

 

Výměna zboží platná od 2.1.2014