(+420) 739 429 572 (Infolinka 9:00-13 hod)

06.03.2014 - Rozšíření nabídky ponožek Lonka, Boma


Na naší nabídce stále pracujeme, v každé kategorie je kus naší práce. S jednotlivými kategoriemi se snažíme pracovat jednotlivě. Dnes napíšeme o ponožkách, na kterých jsme rovněž pracovali a vylepšili rozdělení této sekce. Ponožky máme klasicky rozděleny na pánské, dámské i dětské jako všechny internetové obchody, ale my jsme dále pokračovali a nabídku ponožek jsme dále vyfiltrovali na podkolenky, krátké ponožky, střední ponožky a klasické ponožky. Rozdělení dále pokračuje a ponožky si můžete vybrat podle materiálu nebo typu - ponožky s obrázkem, ponožky zesílené, ponožky zdravotní a jiné. 

Díky tomu výběr ponožek Vám velmi usnadníme. Nákup ponožek na internetu není ničím neobvyklým - prodáme denně několik kusů ponožek a myslíme, že prodej tohoto sortimentu poroste, protože na internetu už nyní se prodává vše.

 

Ponožky SvětlanaPonožky Stela AdventurePonožky Ralf želvy

Podkolenky Flame Full Black machos´Podkolenky Beast Full Purple

 

 

PONOŽKY

 

V ponožkách máme více značek, například již zmíněné ponožky Lonka, Boma, mezi nejznámější patří ponožky od Woox, Represent.

 

Ponožky Lonka a Boma jsou české ponožky. Obě tyto značky jsou české. Určitě tyto dvě značky znáte z různých kamenných obchodků a butiků, či supermarketů. Obě tyto značky se docela hodně prosadili v offline obchodě a nyní nastupují do online prodeje. Prodej značek na internetu bude určitě úspěšný.

 

 
Rozšíření nabídky ponožek Lonka, Boma

Tato zpráva byla vydána dne: 06.03.2014


Akce platí vždy pouze tento den, kdy novinka byla vydána 06.03.2014 , nebo pokud je uvedeno jinak v novince. Max vždy jen týden - Marketingové akce jsou v eshopu Bexis plánovány týdně.