(+420) 739 429 572 (Infolinka 9:00-13 hod)

26.05.2014 - Objednáno prádlo Self - zítra dorazí na sklad


Zítra dorazí na sklad - zeštíhlující spodní prádlo Self, které pracuje za Vás, i když odpočítáváte. Záruka kvality až do 70 vyprání a další extra vylepšení. Self budeme naskladňovat s novou zásilkou obrovského množství erotického prádla. Máte se určitě na co těšit. Self věříme, že když naskladníme, tak ho ihned vyprodáme. Protože hubnoucí spodní prádlo jde na dračku stále.

  

Zeštíhlující legíny nad kolena Self - F 014

 

        71% Polyamide Micro29%

Xtra Life LYCRA Záruka funkčnosti do 70 vyprání

Odolné mechanicky

Nekrčí se

Záruka vzdušnosti a prodyšnostiRychleschnoucí

Vyjímečná mikro strukturaTenké a zároveň neprůhlednéVlastnosti zachování tvaru PŮSOBÍ ZEŠTÍHLUJÍCÍM EFEKTEM REDUKCE CELULITIDY 

Kdy odpočíváš, \"slim collection\" pracuje. Uvolňuje aktívní substance po dobu odpočinku, stačí kontakt s pokožkou. Oděv je pohodlný, neomezuje pohyb,nezpůsobuje nadměrné zahřátí těla,nezpůsobuje pocit nepříjemného chladu.

Během odpočinku pečuje o tvé tělo. Nanotechnologie + zeštíhlující efekt REVOLUTIONAL SLIM to je inovační, pohodlný a skutečný výrobek, který dělá revoluci v hubnutí. 

 

Obsahuje mikrokapsle vlákna Nurel.

Jsou bohaté na přírodní látky aktívní, obsahuje kofein, retinol, mastné kyseliny, aloe vera a vitamín E.Tvaruje postavu a zmenšuje dopady celulitidy, které se dotýkají 90% žen.Vyrobeno z přírodního vlákna - syntetického kaučuku. 

 

Zeštíhlující body Self - F017 Zeštíhlující legíny Self - F016 Zeštíhlující triko F015

 

SELF

KVALITNÍ ZEŠTÍHLUJÍCÍ SPODNÍ PRÁDLO, PODOBNÉ JAKO LEGÍNY, BOXERKY BELLINDA
Objednáno prádlo Self - zítra dorazí na sklad

Tato zpráva byla vydána dne: 26.05.2014


Akce platí vždy pouze tento den, kdy novinka byla vydána 26.05.2014 , nebo pokud je uvedeno jinak v novince. Max vždy jen týden - Marketingové akce jsou v eshopu Bexis plánovány týdně.