Magnet KT-06-05-N 5 kusů
Objednací kód: P1960949
Popis produktu
Kotoučový magnet Ø 6 mm, výška 5 mm, neodymový, N42, poniklovaný, síla: cca 1,2 kg
Balení 5 kusů
| Tvar | kotouč |
| Rozměry | Ø 6 mm, Výška 5 mm |
| Tolerance | ± 0,1 mm |
| Hmotnost | 1,1 g |
| Povrch | poniklovaný (Ni-Cu-Ni) |
| Magnetizace | N42 |
| Magnetická síla (kg) | cca 1,2 kg |
| Max. pracovní teplota | 80 °C |
| Materiál | NdFeB |
| Magnetická síla | 1.2 kg |
| Průměr | 6 mm |
| Výška | 5 mm |
Spokojenost zaručena!
Protože věříme v kvalitu našich produktů, můžete být s nákupem "Magnet KT-06-05-N 5 kusů" naprosto bez obav. Pokud by se Vám zboží Magnet KT-06-05-N 5 kusů nezdálo nebo by nesplňovalo vaše očekávání, není důvod k obavám. Nabízíme možnost vrátit zboží do 14 dnů od doručení a buď ho vyměnit za jiné zboží, nebo odstoupit od smlouvy. Navíc, máme pro vás speciální nabídku - první výměnu zdarma. Nakupujte s jistotou a vyzkoušejte "Magnet KT-06-05-N 5 kusů" s klidem. Vaše spokojenost je naší prioritou.
Obrázek produktu "Magnet KT-06-05-N 5 kusů" může být ilustrační, aby vám poskytl lepší představu o produktu. Pokud si přejete potvrdit, že obrázek a popisek odpovídají skutečnému produktu, neváhejte nás kontaktovat na emailu: info@bexis.cz - odpovědi se dočkáte co nejdříve!
Zboží Magnet KT-06-05-N 5 kusů je, pokud je skladem, expedováno v pracovní dny přes PPL do 12 hodin. Výjimečně se expedice může uskutečnit později. Objednávku doručí služba PPL v následujícím pracovním dni. A víte co je nejlepší? Zboží Magnet KT-06-05-N 5 kusů můžete mít za skvělou internetovou cenu! Nakupujte chytře a vše si pořiďte v eshopu Bexis.cz.
Podobné ► MAGNETY A MAGNETICKÉ PÁSKY
-
KT-10-01-N Kotoučový magnet Ø 10 mm balení 10 kusů
39 Kč -
Magnetické figurky M10 šedé, 10 ks, 12 × 20 mm
139 Kč -
OF-1 - Kancelářské magnety, tyrkysové - 10 ks
199 Kč -
Samolepicí magnetická fólie A4
99 Kč -
OF-1 - Kancelářské magnety, červené - 10 ks
199 Kč -
Magnet 10x20 mm 2 kusy
39 Kč -
Magnetické figurky M7 fialové, 10 ks, 12 × 20 mm
139 Kč -
Teleskopický magnet
359 Kč -
Tyčový magnet AlNiCo Ø 12 × 150 mm
339 Kč -
Magnetické figurky M3 červené, 10 ks, 12 × 20 mm
139 Kč -
OF-1 - Kancelářské magnety, zelené - 10 ks
199 Kč -
Magnet samolepící KT-10-01-3M 5 kusů
29 Kč -
Magnet 15mm KT-15-1.5-Zn balení obsahuje 10 kusů
99 Kč -
Kvádrový magnet pozlacený KV-04-03-1.3-Z 10 kusů
39 Kč -
Tyčový magnet AlNiCo 60 × 15 × 6 mm
139 Kč -
Magnet 14mm FE-KT-14-03 balení 10 kusů
19 Kč -
Magnet KT-10-02-N balení 10 kusů
59 Kč -
Magnetická páska červená 40 x 1 mm balení 3 metry
179 Kč -
Magnetická páska MODRÁ 40 x 1 mm balení 3 metry
179 Kč -
Magnet samolepící KT-20-02-3M (Ø 2cm) - 1 kus
29 Kč
Vybrané produkty ►
-
Šátek folklórní květy a třásněmi 105x105 cm
329 KčSkladem 39ks
-
Ubrus VÁNOCE Červená,Zelená,Bílá 4300/CH20 120x140 cm
289 KčSkladem 1ks
-
Prošívaná Péřová Přikrývka - Bílá, 140x200 cm
2 399 KčSkladem 1ks
-
Dekorace anděl 20 cm X2761
259 KčSkladem 1ks


























