Magnet KT-06-04-E 5 kusů
Objednací kód: P1960947
Popis produktu
Kotoučový magnet Ø 6 mm, výška 4 mm, neodymový, N42, epoxid, síla: cca 1,1 kg
Balení 5 kusů
| Tvar | kotouč |
| Rozměry | Ø 6 mm, Výška 4 mm |
| Tolerance | ± 0,1 mm |
| Hmotnost | 0,85 g |
| Povrch | epoxid (Zn-Epoxid) |
| Magnetizace | N42 |
| Magnetická síla (kg) | 1,1 kg |
| Max. pracovní teplota | 80 °C |
| Materiál | NdFeB |
| Magnetická síla | 1.1 kg |
| Průměr | 6 mm |
| Výška | 4 mm |
Spokojenost zaručena!
Protože věříme v kvalitu našich produktů, můžete být s nákupem "Magnet KT-06-04-E 5 kusů" naprosto bez obav. Pokud by se Vám zboží Magnet KT-06-04-E 5 kusů nezdálo nebo by nesplňovalo vaše očekávání, není důvod k obavám. Nabízíme možnost vrátit zboží do 14 dnů od doručení a buď ho vyměnit za jiné zboží, nebo odstoupit od smlouvy. Navíc, máme pro vás speciální nabídku - první výměnu zdarma. Nakupujte s jistotou a vyzkoušejte "Magnet KT-06-04-E 5 kusů" s klidem. Vaše spokojenost je naší prioritou.
Obrázek produktu "Magnet KT-06-04-E 5 kusů" může být ilustrační, aby vám poskytl lepší představu o produktu. Pokud si přejete potvrdit, že obrázek a popisek odpovídají skutečnému produktu, neváhejte nás kontaktovat na emailu: info@bexis.cz - odpovědi se dočkáte co nejdříve!
Zboží Magnet KT-06-04-E 5 kusů je, pokud je skladem, expedováno v pracovní dny přes PPL do 12 hodin. Výjimečně se expedice může uskutečnit později. Objednávku doručí služba PPL v následujícím pracovním dni. A víte co je nejlepší? Zboží Magnet KT-06-04-E 5 kusů můžete mít za skvělou internetovou cenu! Nakupujte chytře a vše si pořiďte v eshopu Bexis.cz.
Podobné ► MAGNETY A MAGNETICKÉ PÁSKY
-
Magnetická karabina MKB-25
89 Kč -
Magnet 8 mm KT-08-02-N balení 20 kusů
89 Kč -
Magnetické figurky M10 šedé, 10 ks, 12 × 20 mm
139 Kč -
Magnet KT-10-03-B 5 kusů
49 Kč -
Podkovovitý magnet AlNiCo - 100 × 63 mm podkova
499 Kč -
Magnetická páska bílá 40 x 1 mm balení 1 METR
89 Kč -
KRO-16 Magnetický úchyt s okem
39 Kč -
Magnet 10x40 mm 2 kusy
59 Kč -
Magnet samolepící KT-20-02-3M (Ø 2cm) - 1 kus
29 Kč -
Neodymový magnet kotouč Ø 5 mm, v. 2 mm, síla 650 g - 10 kusů
49 Kč -
Magnetické figurky M6, sada 10 kusů modrá
139 Kč -
Podkovovitý magnet AlNiCo - 50 × 40 mm
269 Kč -
Magnetický hák TR-25
79 Kč -
Kvádrový magnet pozlacený KV-04-03-1.3-Z 10 kusů
39 Kč -
Magnet 18 mm FE-KT-18-03 balení 10 kusů
29 Kč -
Magnet 10x20 mm 2 kusy
39 Kč -
OF-1 - Kancelářské magnety, zelené - 10 ks
199 Kč -
Magnet samolepící KT-08-01-3M 5 kusů
29 Kč -
Magnetické figurky M4 zelené, 10 ks, 12 × 20 mm
139 Kč -
Magnet s teflonovým povrchem KT-20-05-T (Ø 2cm) - 1 kus
39 Kč
Vybrané produkty ►
-
Luxusní souprava 846-SEG
1 299 KčSkladem 2ks
-
Suchý zip háček samolepicí šíře 20 mm NÁVIN 25 METRŮ
299 KčSkladem 1ks
-
Knoflík stiskací SPORT & CAMPING 15 mm ČERNÝ NIKL Prym
249 KčSkladem 2ks
-
Dámský Župan s Límcem Flora růžová perla 25 56 3050
1 599 KčSkladem 1ks


























