Magnet samolepící KT-10-01-3M 5 kusů
Objednací kód: P1960943
Popis produktu
Kotoučový magnet Ø 10 mm, výška 1 mm, neodymový, N42, poniklovaný, síla: cca 500 g, samolepicí
Magnet je opatřen samolepicí vrstvou, takže je vhodný k zavírání krabiček, zápisníků, ...
Velice snadná aplikace - stačí strhnout ochrannou fólii a magnet nalepit na potřebné místo.
Balení 5 kusů magnetu
| Tvar | kotouč |
| Rozměry | Ø 10 mm, Výška 1 mm |
| Tolerance | ± 0,1 mm |
| Hmotnost | 0,7 g |
| Povrch | poniklovaný (Ni-Cu-Ni) |
| Magnetizace | N42 |
| Magnetická síla (kg) | 500 g |
| Max. pracovní teplota | 80 °C |
| Materiál | NdFeB |
| Lepidlo | 3M, 467MP |
| Magnetická síla | 0.5 kg |
| Průměr | 10 mm |
| Výška | 1 mm |
Spokojenost zaručena!
Protože věříme v kvalitu našich produktů, můžete být s nákupem "Magnet samolepící KT-10-01-3M 5 kusů" naprosto bez obav. Pokud by se Vám zboží Magnet samolepící KT-10-01-3M 5 kusů nezdálo nebo by nesplňovalo vaše očekávání, není důvod k obavám. Nabízíme možnost vrátit zboží do 14 dnů od doručení a buď ho vyměnit za jiné zboží, nebo odstoupit od smlouvy. Navíc, máme pro vás speciální nabídku - první výměnu zdarma. Nakupujte s jistotou a vyzkoušejte "Magnet samolepící KT-10-01-3M 5 kusů" s klidem. Vaše spokojenost je naší prioritou.
Obrázek produktu "Magnet samolepící KT-10-01-3M 5 kusů" může být ilustrační, aby vám poskytl lepší představu o produktu. Pokud si přejete potvrdit, že obrázek a popisek odpovídají skutečnému produktu, neváhejte nás kontaktovat na emailu: info@bexis.cz - odpovědi se dočkáte co nejdříve!
Zboží Magnet samolepící KT-10-01-3M 5 kusů je, pokud je skladem, expedováno v pracovní dny přes PPL do 12 hodin. Výjimečně se expedice může uskutečnit později. Objednávku doručí služba PPL v následujícím pracovním dni. A víte co je nejlepší? Zboží Magnet samolepící KT-10-01-3M 5 kusů můžete mít za skvělou internetovou cenu! Nakupujte chytře a vše si pořiďte v eshopu Bexis.cz.
Podobné ► MAGNETY A MAGNETICKÉ PÁSKY
-
Magnetické figurky M7 fialové, 10 ks, 12 × 20 mm
139 Kč -
Magnetické figurky M11, sada 10 kusů růžová
139 Kč -
Magnet Ø18 mm 10ks
19 Kč -
Magnet FE-KV-20-20-03 balení 10 kusů
69 Kč -
Feritový magnet Ø 15 mm FE-KT-15-05 10 kusů
29 Kč -
10 silných NdFeB magnetických háčků ve výhodné sadě 10 ks
399 Kč -
KRH-20 magnetický úchyt
49 Kč -
Podkovovitý magnet AlNiCo - 80 × 60 mm
439 Kč -
Magnet 18 mm FE-KT-18-03 balení 10 kusů
29 Kč -
Magnet Ø18 mm 20 ks
29 Kč -
Magnetická páska bílá 40 x 1 mm balení 1 METR
89 Kč -
Teleskopický magnet
359 Kč -
Podkovovitý magnet AlNiCo - 50 × 40 mm
269 Kč -
Magnetické figurky M1, sada 10 kusů mix 5 barev
139 Kč -
Magnetický hák TR-25
79 Kč -
Magnet s teflonovým povrchem KT-20-05-T (Ø 2cm) - 1 kus
39 Kč -
Magnet samolepící KT-08-01-3M 5 kusů
29 Kč -
Magnet KT-10-03-B 5 kusů
49 Kč -
Magnetické figurky M3 červené, 10 ks, 12 × 20 mm
139 Kč -
SP-01 - Magnetická ocelová figurka (18 mm)
29 Kč
Vybrané produkty ►
-
Sada 2 povlaků na polštář hladká bavlna DELUX PALMA šedá
179 KčSkladem 5ks
-
Bavlněné plátno DELUX BOTANICA zelená, šíře 220cm METRÁŽ
219 KčSkladem 2m
-
Bavlněné dámské kalhotky 105 černé
239 KčSkladem 1ks
-
Dvoudílné plavky 8125
579 KčSkladem 1ks



























