Kotoučový magnet červený
Objednací kód: P1962810
Popis produktu
Kotoučový magnet KT-22-06-P-M, Ø 22 mm, výška 6 mm, neodymový v plastu (PP), N42, síla: 4,1 kg, barva červená.
Kód produktu: KT-22-06-P-M
Magnetická síla (kg): 4,1 kg
| Tvar | kotouč |
| Rozměry | Ø 22 mm, Výška 6 mm |
| Tolerance | ± 0,1 mm |
| Hmotnost | 12 g |
| Povrch | Polypropylen (PP) |
| Magnetizace | N42 |
| Magnetická síla (kg) | 4,1 kg |
| Max. pracovní teplota | 80 °C |
| Materiál | NdFeB |
| Barva | červená |
| Magnetická síla | 4.1 kg |
| Průměr | 22 mm |
| Výška | 6 mm |
Cena je uvedena za 1 kus magnetu.
Spokojenost zaručena!
Protože věříme v kvalitu našich produktů, můžete být s nákupem "Kotoučový magnet červený" naprosto bez obav. Pokud by se Vám zboží Kotoučový magnet červený nezdálo nebo by nesplňovalo vaše očekávání, není důvod k obavám. Nabízíme možnost vrátit zboží do 14 dnů od doručení a buď ho vyměnit za jiné zboží, nebo odstoupit od smlouvy. Navíc, máme pro vás speciální nabídku - první výměnu zdarma. Nakupujte s jistotou a vyzkoušejte "Kotoučový magnet červený" s klidem. Vaše spokojenost je naší prioritou.
Obrázek produktu "Kotoučový magnet červený" může být ilustrační, aby vám poskytl lepší představu o produktu. Pokud si přejete potvrdit, že obrázek a popisek odpovídají skutečnému produktu, neváhejte nás kontaktovat na emailu: info@bexis.cz - odpovědi se dočkáte co nejdříve!
Zboží Kotoučový magnet červený je, pokud je skladem, expedováno v pracovní dny přes PPL do 12 hodin. Výjimečně se expedice může uskutečnit později. Objednávku doručí služba PPL v následujícím pracovním dni. A víte co je nejlepší? Zboží Kotoučový magnet červený můžete mít za skvělou internetovou cenu! Nakupujte chytře a vše si pořiďte v eshopu Bexis.cz.
Podobné ► MAGNETY A MAGNETICKÉ PÁSKY
-
Magnetické figurky M7 fialové, 10 ks, 12 × 20 mm
139 Kč -
Magnet samolepící KT-10-01-3M 5 kusů
29 Kč -
OF-1 - Kancelářské magnety, červené - 10 ks
199 Kč -
Magnet 8 mm KT-08-02-N balení 20 kusů
89 Kč -
Magnet samolepící KT-08-01-3M 5 kusů
29 Kč -
Magnetická páska oranžová 40 x 1 mm balení 3 metry
179 Kč -
Magnetické figurky M6, sada 10 kusů modrá
139 Kč -
KRO-25 Magnetický úchyt s okem
69 Kč -
Magnetické figurky M2 černé balení 10 kusů
139 Kč -
Magnet samolepící KT-20-02-3M (Ø 2cm) - 1 kus
29 Kč -
NeoCube originál – magnetická stavebnice, 216 kuliček
399 Kč -
Magnet 18 mm FE-KT-18-03 balení 10 kusů
29 Kč -
Magnetické figurky M10 šedé, 10 ks, 12 × 20 mm
139 Kč -
Magnetický hák TR-25
79 Kč -
Kotoučový magnet červený
49 Kč -
Podkovovitý magnet AlNiCo - 50 × 40 mm
269 Kč -
Magnetická páska žlutá 40 x 1 mm balení 3 metry
179 Kč -
Magnetické figurky M11, sada 10 kusů růžová
139 Kč -
Samolepicí magnet KT-12-02-3M balení 5 kusů
49 Kč -
KRO-16 Magnetický úchyt s okem
39 Kč
Vybrané produkty ►
-
Podprsenka push up hladká bezešvá
459 KčSkladem 7ks
-
SADA BANY 60x100 + 60x50 cm - bez výkroje Modrá 760/015 sada 60x100, 60x50 cm
509 KčSkladem 1ks
-
Aromalampa X3334
329 KčSkladem 1ks
-
Povlečení bavlna Leknín bordó 140x200, 70x90 cm
479 KčSkladem 2ks


























