Tyto novinky, které využíváme, abychom Vás informovali o novinkách ve firmě a na stránkách, jsou na webu už více než rok (přesně rok, měsíc a sedm dnů ). Během této doby Vás informujeme o nových produktech, které se pravidelně objevují v eshopu, zajimavé novinky od jednotlivých výrobců, které vždy máte z první ruky.
21.03.2013 - Už je tomu více než rok, co Vás pravidelně informujeme
Například jsme Vás informovali o módní přehlídce Top Secret, kde jsme Vás mezi prvními informovali o tom, že jako hlavní značka celého programu bude české Werso. Mnoho informací o značce Axami, Leg Avenue a další.
Věříme, že Vás budeme stále informovat a přinášet nové informace mezi prvními.
Rovněž nás dále můžete sledovat i přes různé kanály:
http://www.bexis.cz/rss-novinky
http://www.bexis.cz/rss-clanky
http://www.facebook.com/bexis.cz

Akce platí vždy pouze tento den, kdy novinka byla vydána 21.03.2013 , nebo pokud je uvedeno jinak v novince. Max vždy jen týden - Marketingové akce jsou v eshopu Bexis plánovány týdně.


