(+420) 739 429 572 (Infolinka 9:00-13 hod)

09.02.2015 - Podprsenky s větším obvodem i u podprsenek Timo


Pokud hledáte podprsenky větších velikostí, určitě si všimněte i výrobce, značku Timo, která je rovněž v naší nabídce a představuje důležitou součást naší nabídky, jelikož se jedná o českou značku. Timo se v podprsenkách vůbec neztrácí, ale v některých typech podprsenek ukazuje směr, kam se ostatní postupně vydávají. Například jako jediný výrobce má nejširší nabídku protetických podprsenek, které si můžete u nás koupit. Je toho mnohem víc, čím Vás Timo může okouzlit. Ale čekejte spíše, to pravé kouzlo až si podprsenku oblečete.

  

 

TIMO PODPRSENKY PRO ČESKÉ ŽENY

 

 Vyztužená podprsenka 0423 Bezešvá podprsenka 04685 Bezešvá podprsenka 0469

 

 

Dejte si, ale při nákupu podprsenky od Timo pozor, Timo označuje barvu podprsenek číslem, neuvádí barvu přímo ve variantě, ale vysvětlivky barev máme u každého popisku v detailu podprsenky Timo - projděte celý popisek, jestli vysvětlivka barvy bude chybět, upozorněte nás a my ji včas doplníme.

 

Podporujte českou výrobu, nakupujte české spodní prádlo.
Podprsenky s větším obvodem i u podprsenek Timo

Tato zpráva byla vydána dne: 09.02.2015


Akce platí vždy pouze tento den, kdy novinka byla vydána 09.02.2015 , nebo pokud je uvedeno jinak v novince. Max vždy jen týden - Marketingové akce jsou v eshopu Bexis plánovány týdně.