(+420) 739 429 572 (Infolinka 9-12 hod)

27.08.2014 - Novinky v eshopu Bexis - móda


Vážení zákazníci, tento týden na eshopu Bexis stále pracujeme a rozšiřujeme stále více nabídku (naše malá příprava na Vánoce). Sledujete-li naši nabídku neustále, možná jste si všimnuli, že máme spoustu nových produktů - hlavně dámských šatů, pro pány jsme přidali trička, kalhoty. Na vše lze získat rychlý přehled, když si jednotlivé sekce projdete a navštívíte kategorie, které Vás hlavně zajímají. Plánujeme ještě spoustu novinek, například výrobce Vestis už má nové modely, které co nejdříve chceme dát na stránky.

  

Plánujeme rovněž objednat nové kolekce na sklad tak, aby jste měly zboží, co nejdříve po objednávce doma.  Vše chce, ale postupně svůj čas.

 

Dámská móda

 

DÁMSKÁ MÓDA

 

Atraktivní dámské šaty, které jsme přidali do eshopu  Vám jsme schopni doručit během 2-3 dnů. I když hlásí v rádiu neustále oblačnosti i v létě, tak věříme, že je v pohodě unosíte ještě letos.

 

Letní sezóna je pomalu za námi. Těšit se tak můžete na dámské šaty a dámské oblečení na podzim na ples či do tanečních.

 

 
Novinky v eshopu Bexis - móda

Tato zpráva byla vydána dne: 27.08.2014


Akce platí vždy pouze tento den, kdy novinka byla vydána 27.08.2014 , nebo pokud je uvedeno jinak v novince. Max vždy jen týden - Marketingové akce jsou v eshopu Bexis plánovány týdně.