(+420) 739 429 572 (Po-Pá 9-13 hod)

11.09.2017 - Naskladnili jsme značku Livco Corsetti


Vážené dámy a pánové, kteří se rozhodnete nakupovat spodní prádlo pro sebe či pro své protějšky, tak neváhejte s nákupem v našem internetovém obchodě a vyberte si z úžasné nabídky erotických modelů spodního prádla od značky Livco Corsetti. Máme celou kolekci již skladem a další budeme určitě ještě doplňovat, abychom mohli Vaše objednávky vyřizovat, co nejrychleji k Vaší plné spokojenosti. Užijte si ten pocit pohodlí, kdy se nemusíte o zboží starat, nikam chodit a balíček Vám doručí kurýr přímo na adresu, kterou zadáte při objednání. 

 

Livco Corsetti je úžasná značka, která vypadá luxusně, ale prodává se za ceny, které můžeme zařadit do levného spodního prádla. Úžasné jsou především košilky, kalhotky a soupravy, kterých je v nabídce rozhodně dostatek a jejich variace stále táhnou další a další ženy k této značce a oblékají si ji téměř každodenně.

 

 

V nabídce erotického prádla Livco Corsetti najdete i levné samodržící punčochy. Prohlédněte si proto celou naši nabídku a nebudete rozhodně litovat.

 
Naskladnili jsme značku Livco Corsetti

Tato zpráva byla vydána dne: 11.09.2017


Akce platí vždy pouze tento den, kdy novinka byla vydána 11.09.2017 , nebo pokud je uvedeno jinak v novince. Max vždy jen týden - Marketingové akce jsou v eshopu Bexis plánovány týdně.