(+420) 739 429 572 (Po-Pá 9-13 hod)

13.08.2017 - Nabídka kompletní! Teď už v nabídce i zboží na objednávku


Spodní prádlo na Bexis je už k dispozici i na objednávku a zboží se rozrostlo o několik tisíc novinek, které jsou Vám plně k dispozici k objednání. Tak neváhejte ani chvíli a vybírejte, jelikož snadné to vůbec nebude. Projít celou nabídku , Vám dá fakt zabrat. Máme hlavně nové dámské košilky, podprsenky, kalhotky a když říkáme, že moc, tak opravdu moc! Chystáme se teď oslovit ještě několik českých značek, ale nevíme zda se nám to podaří. Spolupráce s českým výrobce je krkolomější, než se hnat zahraniční značku, je to možná způsobeno tím, že trh internetový se otevřel teprve nedávno a tradiční čeští výrobci stále ještě internetovému nakupování moc nepřejí. Uvidíme, zda se situace zlepší a budeme na tom s novými produkty lépe. 

Očekávat můžete, že tento týden eshop rozšíříme o další pěkné noční košilky a pyžama. Buďte online, aby Vám nic nic a nic neuniklo .-)
Nabídka kompletní! Teď už v nabídce i zboží na objednávku

Tato zpráva byla vydána dne: 13.08.2017


Akce platí vždy pouze tento den, kdy novinka byla vydána 13.08.2017 , nebo pokud je uvedeno jinak v novince. Max vždy jen týden - Marketingové akce jsou v eshopu Bexis plánovány týdně.