(+420) 739 429 572 (Po-Pá 9-13 hod)

21.12.2017 - Kalamitní stav na silníchc a zácpy na silnicích komplikuje doručení


Řidiči PPL mají nyní stížené doručení, jelikož kvůli počasi a zácpám na silnicích - za komplikace se omlouváme, ale nyní je to vše o lidech, kteří doručují. Nemáme možnost situaci řešit, proto pro rychlejší řešení kontaktujte infolinku PPL viz níže. Taky máme problém s tím, že hlavně ve velkých městech řidiči nechávají balíky v PARCELSHOPECH, jelikož nestíhají, nedovolají se, nebo z jiného nepochopitelného důvodu.  Omluvte tuhle situaci, ale jsme malí páni a řidiči to nyní mají povoleno zanechávat na odběrných místech, což se nám moc nelíbí.INFORMACE Z WEBU PPL:

 

V případě dotazů se prosím obraťte na náš zákaznický servis na telefonním čísle 225 331 500. 

 

Oznámení - Možné prodloužení doby doručení zásilek

Vážení zákazníci,

dovolujeme si vás upozornit, že z důvodu sezonního nárůstu přepravovaných zásilek může u některých zásilek docházet k prodloužení doby doručení o více než 2 dny.   

 

Všichni naši zaměstnanci intenzivně pracují na tom, aby zpoždění co nejvíce eliminovali. Velice vás proto prosíme o pochopení a spolupráci. 

 

Pro včasné doručení vánočního zboží je možné, mimo jiné, využít i naši síť výdejních a podejních míst PPL ParcelShop, kterých máme více než 1 300 po celé republice. 

Děkujeme.

 

Váš tým PPL 
Kalamitní stav na silníchc a zácpy na silnicích komplikuje doručení

Tato zpráva byla vydána dne: 21.12.2017


Akce platí vždy pouze tento den, kdy novinka byla vydána 21.12.2017 , nebo pokud je uvedeno jinak v novince. Max vždy jen týden - Marketingové akce jsou v eshopu Bexis plánovány týdně.