(+420) 739 429 572 (Po-Pá 9-13 hod)

20.08.2018 - DNY DOPRAVY ZDARMA s HEURÉKOU! PRÁVĚ BĚŽÍ / OBJEDNEJTE SI


Objednejte si něco pěkného z naší nabídky spodního prádla. Našim tipem jsou samozřejmě kalhotky, košilky, či něco pěkného ze sekce KRÁSA, v které najdete úžasné dámské šaty. Naše nabídka není určitě malá a stále ji rozšiřujeme o další zboží, které výrobci uvedou na trh. Krásné spodní prádlo, v kterém se budete určitě cítit skvěle a sebevědomě a nikdy Vás nezklame. Dokonce v naší nabídce najdete i takové kousky, které levněji nikde v kamenných prodejnách nenajdete - přesvědčte se a nahlídněte do kategorie KALHOTKY. 

DEN S DOPRAVOU ZDARMA od 300 Kč - sledujte náš ceník dopravného, kde najdete aktuální limit pro dopravu zdarma. DNES to je 300 Kč. Zítra to může být jinak, tak s objednávkou neotálejte.

 

Eshop Bexis je již na trhu se spodním prádlem několik let a můžeme říct, že pomalu po krůčkách rosteme v prodejích díky skvělé nabídce kalhotek, šatů, košilek. A taky děkujeme všem věrným zákazníkům, kteří nám v tom pomáhají.
DNY DOPRAVY ZDARMA s HEURÉKOU! PRÁVĚ BĚŽÍ / OBJEDNEJTE SI

Tato zpráva byla vydána dne: 20.08.2018


Akce platí vždy pouze tento den, kdy novinka byla vydána 20.08.2018 , nebo pokud je uvedeno jinak v novince. Max vždy jen týden - Marketingové akce jsou v eshopu Bexis plánovány týdně.