(+420) 739 429 572 (Po-Pá 9-13 hod)

07.03.2017 - Březen začínám opět skladovou nabídkou


I v březnu očekávejte nabídku zboží pouze skladem. Ale tento měsíc, toho máme opět více. Zaměřili jsme se především nyní na kabelky a dámské košilky a kompletní nabídku erotického prádla. Nejvíce jsme dokázali naskladnit zboží značek Obsessive a Livco Corsetti, což jsou značky, které se prodávají nejvíce. Užíjte si proto bohatý výběr erotického prádla a nakupujte spodní prádlo už jen na Bexis.cz / Ale pozor, rovněž jsme do skladu navezli i pěkné dámské legíny, z kterých si vyberete a unosíte je například při cvičení, nebo v kombinaci s pěknou tunikou! Bexis tým vybírá zboží, které se prodává nejvíce - a to včetně velikostí - to znamená, že pokud máme u produktu polovičku velikostí, tak o ty ostatní nebyl zájem, proto jsme je vynechali, nebo se už doprodali., proto s výběrem dlouho neotálejte a raději ihned objednávejte. 

A pozor rovněž se nám podařilo získat starší modely, které nyní nakoupíte už pouze u nás, jelikož se některé z nich už nevyrábí!
Březen začínám opět skladovou nabídkou

Tato zpráva byla vydána dne: 07.03.2017


Akce platí vždy pouze tento den, kdy novinka byla vydána 07.03.2017 , nebo pokud je uvedeno jinak v novince. Max vždy jen týden - Marketingové akce jsou v eshopu Bexis plánovány týdně.