(+420) 739 429 572 (Infolinka 9:00-13 hod)

13.08.2014 - Až 749 podprsenek a 1783 dámského prádla a bude víc


Extra výběr podprsenek, kalhotek, dámského prádla, což dokazuje počet produktů v jednotlivých kategorií. Podprsenky jsme rozšířili hlavně o novinky značky Gorteks, obnovili jsme nabídku značky Timo a aktuálně upravujeme značku Naturana, která se musí upravovat ručně, proto nám to chvíli času zabere. Podprsenky bychom ještě rádi, co nejvíce rozšířili o značku Triola a její kompletní sortiment. Mimo tyto značky nabízíme podprsenky Róza, Axami. V plánu máme i rozšíření značky Gina, která určitě patří mezi podprsenky i dámské prádlo - její nabídka levných kalhotek nesmí v našem sortimentu chybět.

  

Dámské prádlo obsahuje několik různých podkategorií: Kalhotky, Tanga, Podvazkové pásy, Dámské kombiné, Zeštíhlující prádlo, Dámské body. Ve všech těchto kategoriích jsme vytvořili pěkný výběr produktů, v kterých můžete dobře filtrovat. Např. zobrazit nabídku jen pro svou velikost.

 

Kalhotky, tanga tvoří největší část nabídky a opravdu v eshopu najdete nejrůznější kalhotky či tanga všech střihů, snažíme se tohle prádlo i různě třídit, pěkně rozstříděnou nabídku najdete zde: Kalhotky. Produkty doporučujeme vybírat dle Vašeho vkusu. My se snažíme nabídnout pro všechny zboží ať už je Vás vkus jakýkoliv. Přizpůsobujeme nabídku i módním trendům, kalhotky i tanga jsou pravidelně aktualizované a každý týden přibývají další a další produkty.

 

Podvazkové pásy se přidávají nejčastěji s nějakým kompletem - kde si můžete vybrat jednotlivě - podprsenku, kalhotky a k tomu punčochy a podvazkový pás - oblečte se stylově!

 

Zeštíhlující prádlo - bude nyní vyhledávané díky tomu, že se spousta z Vás bude vracet z dovolených a nejrychlejší způsob, jak někdy opticky shodit nadbytečné kila je koupit zeštíhlující prádlo.

 

 

 

Kalhotky Monita shorties  Kalhotky Barbiella shorties

 

Nové kalhotky od Obsessive.

 

 

 
Až 749 podprsenek a 1783 dámského prádla a bude víc

Tato zpráva byla vydána dne: 13.08.2014


Akce platí vždy pouze tento den, kdy novinka byla vydána 13.08.2014 , nebo pokud je uvedeno jinak v novince. Max vždy jen týden - Marketingové akce jsou v eshopu Bexis plánovány týdně.