Magnet pozlacený KT-08-03-Z 5 kusů
Objednací kód: P1960946
Popis produktu
Kotoučový magnet Ø 8 mm, výška 3 mm, neodymový, N38, pozlacený, síla: cca 1,2 kg
Balení 5 kusů
| Tvar | kotouč |
| Rozměry | Ø 8 mm, Výška 3 mm |
| Tolerance | ± 0,1 mm |
| Hmotnost | 1,13 g |
| Povrch | pozlacený (Ni-Cu-Ni-Au) |
| Magnetizace | N38 |
| Magnetická síla (kg) | 1,2 kg |
| Max. pracovní teplota | 80 °C |
| Materiál | NdFeB |
| Magnetická síla | 1.2 kg |
| Průměr | 8 mm |
| Výška | 3 mm |
Spokojenost zaručena!
Protože věříme v kvalitu našich produktů, můžete být s nákupem "Magnet pozlacený KT-08-03-Z 5 kusů" naprosto bez obav. Pokud by se Vám zboží Magnet pozlacený KT-08-03-Z 5 kusů nezdálo nebo by nesplňovalo vaše očekávání, není důvod k obavám. Nabízíme možnost vrátit zboží do 14 dnů od doručení a buď ho vyměnit za jiné zboží, nebo odstoupit od smlouvy. Navíc, máme pro vás speciální nabídku - první výměnu zdarma. Nakupujte s jistotou a vyzkoušejte "Magnet pozlacený KT-08-03-Z 5 kusů" s klidem. Vaše spokojenost je naší prioritou.
Obrázek produktu "Magnet pozlacený KT-08-03-Z 5 kusů" může být ilustrační, aby vám poskytl lepší představu o produktu. Pokud si přejete potvrdit, že obrázek a popisek odpovídají skutečnému produktu, neváhejte nás kontaktovat na emailu: info@bexis.cz - odpovědi se dočkáte co nejdříve!
Zboží Magnet pozlacený KT-08-03-Z 5 kusů je, pokud je skladem, expedováno v pracovní dny přes PPL do 12 hodin. Výjimečně se expedice může uskutečnit později. Objednávku doručí služba PPL v následujícím pracovním dni. A víte co je nejlepší? Zboží Magnet pozlacený KT-08-03-Z 5 kusů můžete mít za skvělou internetovou cenu! Nakupujte chytře a vše si pořiďte v eshopu Bexis.cz.
Podobné ► MAGNETY A MAGNETICKÉ PÁSKY
-
Magnetická páska MODRÁ 40 x 1 mm balení 3 metry
179 Kč -
Neodymový magnet kotouč Ø 5 mm, v. 2 mm, síla 650 g - 10 kusů
49 Kč -
Magnet samolepící KT-10-01-3M 5 kusů
29 Kč -
Magnet 18 mm FE-KT-18-03 balení 10 kusů
29 Kč -
Magnet pozlacený KT-08-03-Z 5 kusů
39 Kč -
Magnet KT-06-04-E 5 kusů
39 Kč -
KT-10-01-N Kotoučový magnet Ø 10 mm balení 10 kusů
39 Kč -
Magnetické figurky M9, sada 10 kusů bílá
139 Kč -
Magnet Ø18 mm 20 ks
29 Kč -
Magnetická samolepicí páska 20 mm, návin 3 metry
99 Kč -
Tyčový magnet AlNiCo Ø 12 × 150 mm
339 Kč -
Magnet 10x20 mm 2 kusy
39 Kč -
Kulatý magnet Ø15 mm velmi silný 1ks
19 Kč -
Magnet 14mm FE-KT-14-03 balení 10 kusů
19 Kč -
OF-1 - Kancelářské magnety, červené - 10 ks
199 Kč -
Magnetické figurky M3 červené, 10 ks, 12 × 20 mm
139 Kč -
KRH-20 magnetický úchyt
49 Kč -
Magnetická páska černá 40 x 1 mm balení 3 metry
179 Kč -
Feritový magnet Ø 15 mm FE-KT-15-05 10 kusů
29 Kč -
Magnetická páska žlutá 40 x 1 mm balení 3 metry
179 Kč
Vybrané produkty ►
-
Dekorační Krabička na čaj D3357
239 KčSkladem 2ks
-
Dekorační věnec z šišek P1905 průměr 30 cm
349 KčSkladem 2ks
-
Pero na plstění s jehlami
229 KčSkladem 2ks
-
Dětská fleecová deka Zajíček Bing a Flop 110x140 cm
229 KčSkladem 1ks


























