Máme otevřeno: Eshop funguje, objednejte si!
(+420) 739 429 572 (Infolinka 9-12 hod)

VÝBĚR PODPRSENKY PŘIZPŮSOBTE TVARU SVÝCH PRSOU


Vybíráte si v novém roce nové spodní prádlo? Pokud chcete svůj šatník rozšířit o nové podprsenky, připravili jsme pro vás několik tipů, podle jakých můžete vybírat. Vhodnou podprsenku vybírejte nejen podle barvy a materiálu, ale dbejte také na její střih, který by měl být s vaším poprsím v dokonalém souladu. V dnešním článku se tedy zaměříme na to, jaké podprsenky nabízíme a také vám povíme, pro jaké poprsí jsou nejvhodnější.

 Podprsenka Veronika

 

Push-up podprsenky


Jedná se o podprsenky s vyztuženými a vycpanými košíčky, které jsou vhodné pro ženy s malými a středními prsy. Jestliže máte velká prsa, push-up podprsenku rozhodně nepotřebujete. Tato podprsenka vám sice vytvoří dokonalý dekolt, ale její nošení se pojí s vyšším namáháním jemné pokožky prsou, proto tato podprsenka není určena na každodenní nošení.

 

 

Dámská podprsenka Clara beige

Vyztužené a polovyztužené podprsenkyTyto podprsenky jsou velmi univerzální a vhodné téměř pro všechny ženy. Při výběru podprsenky se dívejte, zda má košíčky umístěné blízko či daleko od sebe. Její střih by totiž měl kopírovat vaši postavu. Dbejte rovněž na to, aby košíčky byly spíše zakulacené. Nerovnosti vašeho poprsí se v této podprsence hravě ztratí. V současnosti je moderní kulatý tvar prsou, a pokud by vám podprsenka vytvářela špičaté poprsí „á la Madona“, nemusela byste se v ní cítit dobře.

 

 

Podprsenka bez kostic 5144 Zmenšující podprsenka 5751 olivováPodprsenky bez výztužeU tohoto typu podprsenek je důležité zvolit přesně padnoucí spodní prádlo. Jakékoliv odchylky velikosti podprsenky od vašeho poprsí budou totiž na první pohled zjevné. Při špatném výběru se vám tedy může stát, že ve špičce košíčku zbude nějaké místo nebo že se podprsenka nevzhledně zkrabatí. Když si naopak obléknete menší podprsenku, než kterou potřebujete, může vám vytvořit efekt dvojitých prsou a ta budou „přetékat“ ven přes její košíčky.

 Další typy podprsenekU nás v e-shopu najdete i další podprsenky. Jedná se například o účelové sportovní podprsenky, které jsou vhodné na různé sportovní aktivity, jako je běh, cyklistika, tancování, cvičení ve fitness centru a další. Taková podprsenka by rozhodně měla být základem šatníku každé sportovkyně, která si chce svá prsa udržet krásná a fit. Dalším typem jsou kojící podprsenky, určené pro novopečené maminky.

 

 

PODPRSENKYPublikováno dne: 15.01.2015


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Moje BEXIS


Strana: | 1 2 3 |
Vybrali jsme k tématu: 64 produktů.

Související zboží

Strana: | 1 2 3 |
Vybrali jsme k tématu: 64 produktů.