Objednávky můžete platit i kartou online. Doprava od 69 Kč
(+420) 739 429 572 (Infolinka 9:00-13 hod)

BEZEŠVÉ PODPRSENKY PRO KAŽDOU PŘÍLEŽITOST


Bezešvé spodní prádlo se těší velké oblibě mezi ženami všech generací. Pokud doma ještě žádné nemáte, začněte s kalhotkami a podprsenkami. Jestliže jste si už nějaké pořídili a jste s ním spokojené, určitě vyzkoušejte i to, které naleznete v nabídce Bexis.cz. Pěkné bezešvé podprsenky pro mnoho příležitostí zakoupíte pod značkami Brubeck, Menada a Naturana. 

PODPRSENKA

 

 

Využití bezešvých podprsenek


Bezešvé podprsenky se hodí na každodenní nošení. Sice nejsou tak svůdné jako ty zdobené krajkou a průsvitným tylem, rozhodně však i ony na pěkné postavě mohou být sexy. Bezešvé podprsenky se skvěle nosí po doma, kdy je důležité si dopřát maximum pohodlí. Můžete je rovněž vyzkoušet na spánek - například po operaci prsou nebo při jejich větší citlivosti. A samozřejmě je můžete nosit i do práce, do školy nebo na procházky do města. Najdete mezi nimi nejen hladké modely bez zpevnění. Některé bezešvé podprsenky doplňuje také lehká výztuž, která je upevněna speciální technologií.


Bezešvé podprsenky Naturana


Klasické bezešvé prádlo představuje značka Naturana. Její bezešvé podprsenky jsou velice propracované a na pohled se tak vůbec neliší od běžného spodního prádla. Vaší pokožce však dopřejí spoustu pohodlí. Vybrané kusy jsou vhodné i pro období těhotenství a mateřství, kdy je velmi důležité své pokožce věnovat všechnu možnou péči. Najdete zde podprsenky na běžné nošení i na sport - u bezešvých modelů však nepočítejte s vysokou oporou vašich prsou. Tyto podprsenky se hodí spíše na cvičení doma nebo ve fitness centru. Sluší ženám s menším a středním poprsím.


Podprsenky Menada a Brubeck


Pod značkou Menada zakoupíte luxusní bezešvé podprsenky, které mají touto technologií tvořené košíčky. Na nich však můžete pozorovat krajkové zdobení. Do soupravy k nim na Bexis.cz rovnou prodáváme i pěkné kalhotky. Brubeck se soustředí spíše na jednoduché bezešvé sportovní topy. Prádlo je v bílé barvě a rozhodně stojí za vyzkoušení.

 

 

LEVNÉ BEZEŠVÉ PODPRSENKYPublikováno dne: 25.06.2013


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Moje BEXIS


Vybrali jsme k tématu: 17 produktů.

Související zboží

Vybrali jsme k tématu: 17 produktů.