(+420) 739 429 572 (Infolinka 9:00-13 hod)

ZEŠTÍHLUJÍCÍC PUNČOCHY BELLINDA - HUBNOUT NEPŘESTÁVÁTE ANI NA PORADĚ V PRÁCI!


Zhubnout chce opravdu každá žena, která trpí nějakým tím kilem navíc. Ale HUBNOUT už se chce málokteré. Ovšem když se do hubnutí pustí s plnou vervou, úspěch je zaručen a to zejména tehdy, když se k pohybu a změně jídelníčku přidá i zeštíhlující řada produktů. Ženy, které se rozhodly cvičit každý den a zatočit tak s přebytkem váhy jsou jistě velmi nervózní když na poradě se šéfem nebo jindy ve svém zaměstnání pouze sedí. To už ale nemusí! Po přečtení tohoto článku zjistíte, že hubnout se dá i během velmi nudné porady se šéfem! Jak je to možné? Ne, opravdu po vás nechceme, abyste si do rozlehlé auly přinesly rotoped a zatímco bude šéf přednášet svůj plán pro zisk, vy pojedete na rotopedu o sto šest! Hubnout můžete velice elegantně, bez jediné kapičky potu na čele a s lodičkami na nohou! Zeštíhlující punčochy Bellinda zajistí, že hubnout budete během porady i během celé pracovní doby. Krom toho, že si v práci skvěle popovídáte s kolegyněmi, vyděláte si peníze a dále se třeba budete rozvíjet, teď můžete pracovní dobu zefektivnit ještě více! Se zeštíhlujícími punčochami Bellinda.Punčochy ACTIVE SLIMMER TIGHTS

 

 

Inovativní punčochové kalhoty Bellinda zajistí vaši štíhlejší siluetu již za 28 dní! To znamená, že pokud budete zeštíhlující punčochy nosit minimálně osm hodin denně po dobu 28 dní, těšit se můžete na výsledek v podobě vašich štíhlejších proporcí. Punčochové kalhoty opět pracují na stejném principu, jako ostatní zeštíhlující produkty Bellinda. To znamená, že jsou vyrobeny z inovativního polyamidu s integrovaným komplexem Acti Mineral Complex, který v kontaktu s pokožkou z těla absorbuje teplo, které posílá zpět červenými vlnami. Tak dochází k urychlení metabolismu i ke zrychlení krevního oběhu.

 Samozřejmě při hubnutí nemůžete spoléhat pouze na zeštíhlující produkty značky Bellinda. Berte je proto jen jako pomocníka, který vám pomůže zefektivnit vaše úsilí zhubnout. A pokud se pořádně zaměříte, na ulici potkáte mnoho žen právě v punčochových kalhotách značky Bellinda. Ty totiž zajistí i váš perfektní vzhled. Punčochové kalhoty značky Bellinda výborně sednou pod vaše šaty, k sukni nebo k dalšímu outfitu. Na přítomnost jemných punčochových kalhot Bellinda si natolik zvyknete, že je nebudete chtít sundat.

 


Tak dámy, už víte, že hubnout se dá teď i na poradě? Se zeštíhlujícími punčochami Bellinda rozhodně ano! Psst! Nikdo nemusí vědět, že pěkné punčochy, které máte na sobě vám pomáhají zhubnout! Zeštíhlující produkty značky Bellinda jsou tak častou ženskou zbraní, o které většinou muži nemají ani ponětí! Na Bexis.cz naleznete celou řadu zeštíhlujících produktů Bellinda. Levné zeštíhlující punčochové kalhoty Bellinda mohou být právě vaši volbou!

 

 

 

SPODNÍ PRÁDLOPublikováno dne: 03.05.2015


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Moje BEXIS

Strana: | 1 |
Vybrali jsme k tématu: 2 produktů.