Objednávky můžete platit i kartou online. Doprava od 69 Kč
(+420) 739 429 572 (Infolinka 9:00-13 hod)

ZEŠTÍHLUJÍCÍ LEGÍNY BELLINDA - MAJÍ OPRAVDU ZEŠTÍHLUJÍCÍ EFEKT?


Která žena by nechtěla zhubnout? Asi většina! A která žena by nechtěla zhubnout bez námahy! Snad všechny ženy po tom touží! Mít alespoň jednoho pomocníka, který jim v hubnutí pomůže. Právě zeštíhlující legíny od Bellindy toto dokážou. V nabídce našeho e-shopu Bexis.cz naleznete zeštíhlující legíny Bellinda pro nošení přes den i noční zeštíhlující legíny. Jak fungují? Bellinda Active Slimmer Leggings jsou speciálně upraveny tak, aby podporovaly váš krevní oběh a tím stimulovaly váš metabolismus. Zeštíhlující Bellinda legíny pracují na následujícím principu. Z vašeho těla odebírají teplo, které posílají zpět infračervenými vlnami. Speciálně upravená konstrukce a materiál těchto legín je vyroben z inovativního polyamidu s integrovaným komplexem Acti Mineral Complex ®. Ten zajistí, že během spánku nebo během dne, kdy budete mít zeštíhlující legíny na sebe, budete hubnout!Legíny Active slimmer night leggings

 

 

Samozřejmě i tyto legíny podlehly všemožným testům a zkoušení, z něhož mnohé ženy vyšly o poznání štíhlejší. Legíny Active Slimmer, ať už jejich noční nebo denní varianta, zaručují, že již po 28 dnech pravidelného používání budete vidět výsledky.

 


Ovšem jak se říká: " na každém šprochu, pravdy trochu" a nebo ještě lépe: "důvěřuj, ale prověřuj"! Proto byste i vy od zeštíhlujících legín neměli čekat zázraky. Pokud se budete každý den cpát, až do prasknutí, pohybu nevěnujete ani minutu a budete spoléhat jen a pouze na zeštíhlující legíny, výsledek se zaručeně nedostaví. Legíny Active Slimmer vám sice v boji s nadbytečnými kily pomohou, ovšem čekají i vaše přispění. Zdravá strana, pohyb a pravidelné nošení zeštíhlujících legín tak může být prvním krokem pro nový, mnohem hubenější život.  V našem e-shopu Bexis.cz naleznete zeštíhlující legíny od Bellindy. Krom účinku jsou i nanejvýš estetické. Zeštíhlující legíny si můžete stejně jako jiné obléct pod dlouhý top i ke krátké sukni. Psst! Nikdo nemusí vědět, že krásné a elegantní legíny, které máte na sobě, mají za úkol zeštíhlit vaší postavu!

 


Zeštíhlující legíny značky Bellinda jsou častým důvodem ke sporu. Nejlepší však je, když si zeštíhlující legíny vyzkoušíte sama. Úbytek kilogramů budiž vám začátkem nových a zdravě strávených dní! Pokud i vy bojujete s přebytečnými kilogramy, jsou právě zeštíhlovací legíny vážným důvodem k zamyšlení.

 

 

SPODNÍ PRÁDLOPublikováno dne: 05.05.2015


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Moje BEXIS


Vybrali jsme k tématu: 0 produktů.

Související zboží

Vybrali jsme k tématu: 0 produktů.