Objednávky můžete platit i kartou online. Doprava od 69 Kč
(+420) 739 429 572 (Po-Pá 9-13 hod)

VÝHODY HLADKÝCH PODPRSENEK


Hladké podprsenky se těší velké oblibě mezi ženami všech generací. Jsou nenápadné, nerýsují se pod oblečením a perfektně tak splynou s vaší postavou. Jejich nabídkou disponuje snad každý výrobce spodního prádla a přímo do souprav k nim prodává i kalhotky, tanga nebo košilky. Objevte výhody hladkých podprsenek, které jsou maximálně pohodlné a vhodné pro každou příležitost. 

 

PODPRSENKY

 

 

Hladké podprsenky s výztuží i bez


Hladké podprsenky můžete zakoupit v mnoha variacích. Asi nejčastější typ představují podprsenky se zpevněnými košíčky nebo s kosticí, která efektivně zabraňuje poklesu vašich ňader během běžného pohybu. Výztuž zase dodá perfektní tvar, díky kterému se budete cítit sebevědomě a sexy. Dámská trička a topy se dnes často šijí z elastických materiálů, která přiléhají přímo na tělo. Díky hladkým podprsenkám si je tak mohou dopřát ženy s menším i větším poprsím. Nezapomínejte ani na správnou velikost podprsenky, která je spolu s jejím provedením rovněž velmi důležitá.


Push-up hladké podprsenky


Dalším oblíbeným typem hladkých podprsenek jsou push-upky. Ty jsou určeny především pro ženy s menším poprsím, které mu chtějí dodat na objemu. Obzvlášť u triček a topů, které zvýrazní vaše křivky, jsou push-up častou volbou. Mezi hladké podprsenky můžeme také zařadit ty bezešvé, které nemají vůbec prošité košíčky a švy nejsou patrné ani na jejich obvodu. I kostice, výztuž či vycpávka zde bývá speciálně aplikována. Vybírat můžete z bavlny s podílem elastanu nebo z mikrovlákna.


Oblíbené značky hladkých podprsenek


Mezi oblíbené výrobce podprsenek, které se nezvýrazňují pod tričky, patří Werso, Gina nebo třeba Triola. Podprsenky nejčastěji zakoupíte v černé, bílé nebo tělové barvě. Při pečlivém výběru však narazíte i na různé pestrobarevné variace, které rovněž stojí za vyzkoušení.

 

 

 

ELEGANTNÍ HLADKÉ PODPRSENKYPublikováno dne: 16.05.2013


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Moje BEXIS


Vybrali jsme k tématu: 9 produktů.

Související zboží

Vybrali jsme k tématu: 9 produktů.