(+420) 739 429 572 (Infolinka 9:00-13 hod)

SPRÁVNÁ PODPRSENKA VÁM POMŮŽE S DEKOLTEM


Snad každá žena chce, to, co nemá. Dívky, jež byly obdařeny vlnitými kadeřemi, by chtěly vlasy rovné. Ty, které mají bujné poprsí, by všemi deseti uvítaly malá ňadra, která by jim nezpůsobovala zdravotní potíže v podobě permanentní bolesti zad. A ty ženy, které mají poprsí malé, by naopak chtěly nejméně „trojky“. Ano, někdy si zkrátka nevybereme. Dívky a ženy s velkými ňadry naříkají, že nemohou sehnat adekvátní podprsenku, ty z vás, které naopak byly přírodou obdarovány poprsím menším, naopak halekají, že mezi podprsenkami s malými košíčky není zrovna velký výběr. Je to věčné dilema. Nicméně i odborníci se shodují na tom, že velká ňadra nejsou „žádná výhra“. Negativa prý rozhodně převažují, ačkoli tomu některé „méně obdařené ženy“ zřejmě jen stěží uvěří.  Ale vězte, že i ženy s menším poprsím mohou dosáhnout bujného dekoltu. Jak? Stačí si jen vybrat správnou podprsenku! 

 

 

 

Určitě tyto situace důvěrně znáte. Je léto, a tak byste si rády dopřály  sexy tričko s hlubokým výstřihem.... blíží se plesová sezóna, takže přichází správný čas na to, abyste oprášily korzetové šaty, v kterých byste chtěly vypadat opravdu sexy. „Jenže, co vzmůžu s malým poprsím?“, říkáte si nejspíš smutně. Nebojte se! Nic není tak černé, jak to nejspíš vypadá!

 

 

 

 

PODPRSENKA WERSO

 

 

 Vaším úkolem je teď jediné – vybrat si správnou podprsenku. Takovou, která vám skvěle padne, ale zároveň vám opticky zvětší ňadra a přidá vám tak na sebevědomí. Ideální by byla v tomto případě rozhodně push-up podprsenka, která Vám prsa krásně vytvaruje a přidá jim tak na objemu. Výběru podprsenky je tedy třeba věnovat zvýšenou pozornost. Existuje mnoho tvarů košíčků, které vám rovněž mohou pomoci ke krásnějšímu dekoltu. Univerzální rada však v tomto případě neexistuje, neboť každá žena má ňadra různě tvarovaná. Proto se nebojte strávit v obchodě se spodním prádlem třeba i dvě hodiny a vyzkoušet si klidně i dvacet podprsenek. Jsme si jisti, že pokud budete ochotny investovat svůj čas do výběru kvalitní podprsenky, určitě se dočkáte vysněného, bujného dekoltu, který se bude v plesových šatech či letním tričku nádherně vyjímat.

 A nezapomeňte, milé dámy, ještě na následující rady: podprsenka vám musí skutečně padnout. Pokud si koupíte o dvě čísla větší podprsenku s nadějí, že si tak alespoň zvětšíte dekolt, budete se jednat takzvaně o „vyhozené peníze“. Podprsenka vám zkrátka musí sedět jako ulitá, to znamená – nesmí vám padat ramínka, podprsenka se vám nesmí posouvat směrem nahoru, kdykoliv zvednete ruce nad hlavu a obvod vás nesmí tlačit. Pokud na sobě zpozorujete některý z uvedených znaků, něco je špatně a je třeba začít s výběrem podprsenky nanovo.

 A ještě jedna rada na úplný závěr: nezoufejte, i v podprsence s malými košíčky můžete být díky push-up efektu za skutečnou dámu. Musíte tomu ale opravdu věřit i vy! Takže, hodně zdaru!

 

 

 

 

 

PODPRSENKY PRO ŽENYPublikováno dne: 28.08.2013


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Moje BEXISStrana: | 1 2 |
Vybrali jsme k tématu: 43 produktů.