Objednávky můžete platit i kartou online. Doprava od 69 Kč
(+420) 739 429 572 (Infolinka 9:00-13 hod)

PODPRSENKY BEZ KOSTIC A VÝZTUŽÍ. V ČEM SE SKRÝVÁ JEJICH KOUZLO?


Ačkoliv většina žen nosí především push-up podprsenky, podprsenky s výztuží nebo alespoň s kosticí, na Bexy.cz vám nabízíme také podprsenky bez kostice. Jaké jsou jejich výhody? Proč a kdy je nosit? Odpovědi na tyto otázky se dozvíte na následujících řádcích.

  

PODPRSENKY TRIOLA BEZ KOSTIC

 

PODPRSENKY TIMO BEZ KOSTIC

 

 

Provedení a výhody podprsenek bez kosticPodprsenky bez kostic vynikají velmi jednoduchým střihem. Mají vesměs širší ramínka a vyšší střed. Často jsou zdobeny všitou krajkou, najdete mezi nimi i podprsenky hladké. Svým provedením možná nejsou tak originální či atraktivní. Vzhled vašich prsou v nich bude velmi přirozený. Výrazně nezmění jejich tvar ani prsa nepozvednou, přesto se ale určitě vyplatí nějakou podprsenku bez kostice vlastnit. Jejich největší výhoda se skrývá v pohodlí, které přinášejí. Nikde žádné otlaky, žádná bolest zad nebo ramen. Jako u všech podprsenek tak i zde je nesmírně důležitá správná velikost.

 

PODPRSENKA TRIOLA NEVYZTUŽENÁVyužití podprsenek bez kosticTyto podprsenky mohou posloužit například jako zdravotní podprsenky či podprsenky na spánek. Zdravotní podprsenka se vám bude hodit například po operaci. V poslední době se také rozmáhá spaní v podprsence, které se má postarat o pevnější poprsí. Klasické podprsenky s kosticí nebo s výztuží jsou na spánek zcela nevhodné. Pokud se tedy rozhodnete pro spaní v podprsence, volte některý z našich modelů bez kostic. Podprsenky bez kostic a výztuží oceníte také v období těhotenství a mateřství.

 

PODPRSENKA NATURANA NEVYZTUŽENÉSpeciální zmenšovací a sportovní podprsenkyAno, i těmto modelům podprsenek často chybí kostice. Silná prošitá látka ve spodní části podprsenky dokáže kostici bez větších obtíží zcela nahradit. Zmenšovací podprsenky umí opticky zmenšit velikost vašich prsou o jednu až dvě velikosti. Sportovní podprsenky zase poskytují oporu při cvičení. Jejich základem je použití kvalitního prodyšného materiálu a podložení ramínek.

 

 

PODPRSENKY

DÁMSKÉ SPODNÍ PRÁDLOPublikováno dne: 07.11.2012


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Moje BEXIS


Vybrali jsme k tématu: 8 produktů.

Související zboží

Vybrali jsme k tématu: 8 produktů.