Objednávky můžete platit i kartou online. Doprava od 69 Kč
(+420) 739 429 572 (Infolinka 9:00-13 hod)

ZMÍRNIT MENSTRUAČNÍ BOLESTI ZVLÁDNE TEPLO, POHYB I SEX


Bolestivá a silná menstruace dokáže ženy pěkně potrápit a znepříjemnit jim život.  Zatímco některé ženy procházejí menstruačním cyklem bez problémů, pro jiné je jeden týden v měsíci skutečně k nevydržení. Patříte do druhé o něco méně šťastné skupinky? Podívejte se s námi na pár ověřených pomocníků v boji s bolestí. 

 

Růžová pilulka

 

V období, kdy děloha vylučuje děložní sliznici, cítíte křeče, které jsou způsobené kontrakcemi. Tyto nepříjemné bolesti si bohužel čas a místo nevybírají a zaútočí na vás klidně v práci nebo při cvičení. Nejspíš vás ihned napadne sáhnout po nějakém volně prodejném léku na bolest. Mnohdy jsou tyto pilulky jediným řešením a spolehlivou cestou, jak se rychle vrátit do každodenního shonu. Dejte si vak pozor na nežádoucí účinky i na časté a pravidelné braní léků.  

 

Teplo

 

Nahřát se ve vaně, zalézt pod peřinu nebo sáhnout po ohřívací lahvi. Možností máte hned několik a všechny zaručeně fungují. Porozhlídněte se po stylové gumové lahvi nebo po polštářku, který se nahřívá v mikrovlnné troubě.

 

 

Vitamíny

 

Pokud vás každý měsíc trápí stejné bolesti, není nic jednoduššího než prevence. Vitamín C a E umí zkrátit menstruaci, tlumí bolesti a popere se s tlakem v podbřišku v prvních dnech menstruace. Vyzkoušejte týden před menstruací pít vymačkanou vodu z citrónu!

 

 

Pohyb

 

Cvičení je nejspíš to poslední, do čeho se vám během menstruace chce, ale je to škoda. Endorfiny, které se při pohybu vyplavují, působí proti bolesti a dokáží vaše tělo uklidnit. Nemusíte běžet maraton ani dělat kotrmelce, stačí, když vyrazíte na procházku.

 

 

Orgasmus

 

Stejně jako pohyb působí také orgasmus, při kterém dochází nejen k uvolnění napětí v intimních partiích a v děloze, ale také k uvolňování oxytocinu, který tlumí bolest.

 

 

Rady od ženPublikováno dne: 25.10.2017


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Moje BEXIS


Vybrali jsme k tématu: 89 produktů.

Související zboží

Vybrali jsme k tématu: 89 produktů.