(+420) 739 429 572 (Infolinka 9:00-13 hod)

PŮJDETE NA SPOLEČENSKOU AKCI? VÍTE JAKOU ZVOLIT PODPRSENKU POD ŠATY?


Po roce je tu opět doba spjatá s plesy. Také se na nějaký chystáte? Ať už máte v plánu absolvovat jeden nebo několik, my jsme tu proto, abychom Vám poradili, jakou zvolit podprsenku pod plesové šaty, aby jste byla zkrátka dokonalá. Odhalte dámu, která se ve Vás skrývá.Vhodnou barvu a střih podprsenky musíme vybírat podle střihu plesových šatů. Máte šaty s hlubokým a širokým výstřihem odhalujícím velkou část Vašeho dekoltu? Ideální podprsenkou pod takovéto šaty bude balconettka. Pro její střih nebude pod šaty vidět, a přitom Vám ňadra zespodu krásně zvedne a vytvaruje. Vyberte bezešvou balconettku, která je neviditelná téměř pod jakýmkoliv oblečením a ručíme za to, že jinou už nebudete chtít. Pro šaty se zcela odhalenými rameny se skvěle hodí balconettka bez ramínek.

 


Dalším typem plesových šatů je ten s ramínky a odhalenými zády. V tomto případě si můžeme dopomoci podprsenkou s praktickým křížením ramínek, kdy záda mohou zůstat zcela odhalena. Také podprsenka s transparentním obvodem by Vám v tomto případě mohla vyhovovat. Zapínání této podprsenky je posunuto na bok a i ramínka se dají zaměnit za silikonová. Důmyslné, že?

 


Máte plesové šaty s hlubokým výstřihem do V? Jistě se shodneme na tom, že mít v takovém případě podprsenku, která by byla ve výstřihu vidět, je přinejmenším faux pas, a navíc zbytečné, když se dá vybrat vhodnější kousek.

 


Náš TIP: skvělým pomocníkem pod jakýkoliv oděv je bezešvá podprsenka v tělové barvě. Pod upnuté plesové šaty to bude ten nejlepší výběr.

 

 Publikováno dne: 24.01.2021


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Moje BEXISStrana: | 1 2 3 4 5 |
Vybrali jsme k tématu: 110 produktů.