Objednávky můžete platit i kartou online. Doprava od 69 Kč
(+420) 739 429 572 (Infolinka 9:00-13 hod)

ZEŠTÍHLUJÍCÍ BERMUDY BELLINDA SI ZAMILUJETE!


Pas, boky a stehna patří k ženských problematickým partiím, které se tak těžko hubnou! Avšak dnes již ženy na tento boj nemusí být samy! Stačí, když se kouknou do našeho e-shopu Bexis.cz, kde najdou perfektní kousky oblečení. A právě zeštíhlující řada značky Bellinda bude ženám pomocníkem v jejich úporném snažení při hubnutí. Zeštíhlující bermudy značky Bellinda zajistí, že budete štíhlejší v pase, bocích i stehnech. Bermudy Active Slimmer jsou vyrobeny z inovativního polyamidu s integrovaným komplexem Acti Mineral Complex. Ten absorbuje teplo z těla a červenými vlnami ho vrací zpět. Tak se zrychlí metabolismus a s ním i krevní oběh - dochází k hubnutí! Pokud budete zeštíhlující bermudy nosit alespoň po dobu 28 dní a to osm hodin denně, úspěch se zaručeně dostaví. Testy byly provedeny na několika ženách, které zeštíhlení pocítily, zkuste to i vy a oblečte si zeštíhlující bermudy Bellinda.ZEŠTÍHLUJÍCÍ BERMUDY BELLINDA

 

Právě zeštíhlující bermudy Bellinda jsou výborným produktem pro ty ženy, které trápí nadbytek centimetrů v pase, v bocích i ve stehnech. Jsme si jisti, že obzvláště teď na jaře bojujete s nějakými těmi kilogramy navíc. Na pomoc si vezměte zeštíhlující bermudy Bellinda. Ty mohou být pěkným dárkem pro každou ženu.


Skvělé na zeštíhlujících bermudách je fakt, že si je ženy mohou obléknout a na ně si bez obav vzít šaty, capri kalhoty, sukni a další kousky oblečení, aniž by okolí vědělo, že žena hubne pomocí zeštíhlujícího oblečení Bellinda


I když jsou výsledky zeštíhlujícího prádla značky Bellinda zaručeny, rozhodně jen na něj spoléhat nemůžete. Zeštíhlující prádlo Bellinda tak doporučujeme brát jako hubnoucí doplněk k celému vašemu hubnoucímu úsilí. Zeštíhlující bermudy zajistí, že s hubnutím budete pokračovat i doma při vaření obědu, na kafíčku s kamarádkou i během pracovní doby, prostě všude tam, kde si zrovinka nemůžete zaběhat nebo zadřepovat!

 

ACTIVE SLIMMER BERMUDY BELLINDA

 


Mnohé ženy se obávají, že jim zeštíhlující oblečení nepůjde zkombinovat s klasickým outfitem nebo že je bude tlačit, že kůže pod ním bude svědit. My vám zaručujeme přesný opak! Zeštíhlující oblečení Bellinda je tak jemné na dotek, na své kůži ho ani nepocítíte. To poznáte sama, když se s úlekem půjdete v práci přesvědčit na dámské toalety, zda jste si dnes nezapomněla vzít zeštíhlující bermudy Bellinda!

 

SPODNÍ PRÁDLOPublikováno dne: 18.05.2015


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Moje BEXIS


Vybrali jsme k tématu: 10 produktů.

Související zboží

Vybrali jsme k tématu: 10 produktů.