Objednávky můžete platit i kartou online. Doprava od 69 Kč
(+420) 739 429 572 (Infolinka 9:00-13 hod)

VYBERTE PĚKNÉ SPODNÍ PRÁDLO PRO SVÉHO PARTNERA


Muži většinou spodní prádlo velmi neradi nakupují, a tak nechávají tuto povinnost na své partnerce, manželce nebo dokonce mamince. Právě Vánoce jsou ideální dobou k tomu darovat svému partnerovi nějaké pěkné a praktické spodní prádlo a tomuto nakupování se pak během roku už vyhnout. Můžete darovat boxerkytrenýrky nebo slipy. U mužů se velké oblibě těší také obligátní ponožky nebo o něco méně časté nátělníky či pyžama pro pohodlný spánek.Trenýrky Čert PS 5002

 

Kvalitní boxerky, trenýrky nebo slipyUrčitě víte nebo alespoň tušíte, jaký typ spodního prádla váš partner nosí. Až mu budete prádlo prát, nenápadně se podívejte, jakou velikost trenýrek vlastně má a podle toho vybírejte. Správná velikost je velmi důležitá, jelikož spodní prádlo nesmí škrtit ani jinak omezovat v pohybu. Kromě velikosti je důležité dbát na výběr kvalitních materiálů. Ideální je 100% bavlna. Takové trenýrky pak představují většinu z našeho sortimentu. Doporučit vám můžeme značky Gino, Andrie nebo Styx, které mimo kvalitních materiálů přinášejí i pěkné barevné vzory.

 Komfortní ponožky do práce i pro volný časDávat k Vánocům ponožky je sice už všední klišé, ale to neznamená, že vašeho partnera nepotěší. Ponožky obvykle nemají dlouhou životnost. Obzvlášť pokud v nich váš partner doma chodí bez bačkor, lehce se zachytne o nějakou nerovnost a způsobí v nich díru. Proto rozhodně neváhejte a některé z naší nabídky pro něj vyberte. Na zimu jsou ideální silnější a teplejší ponožky nad kotník, v létě naopak přijdou vhod nízké kotníkové ponožky z prodyšného materiálu.

 

Pánské pyžamo se vzorem barevného pruhuHřejivá pyžama na zimní měsíceNa zimu se určitě vyplatí svému partnerovi pořídit pěkné pyžamo, které ho zahřeje i o chladnějších nocích. Taková pyžama vám v nejnovější kolekci přináší značka Andrie. Jsou maximálně pohodlná, jelikož se šijí z prvotřídní bavlny. Zároveň je zdobí atraktivní vzory, které nemají u žádného jiného výrobce obdoby. Pěkné pyžamo pod vánočním stromečkem také jistě potěší.

 

PÁNSKÉ PRÁDLOPublikováno dne: 16.11.2014


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Moje BEXIS


Vybrali jsme k tématu: 10 produktů.

Související zboží

Vybrali jsme k tématu: 10 produktů.