(+420) 739 429 572 (Infolinka 9-12 hod)

Trendy v dámském prádle pro rok 2023: Co nás čeká v této sezóně?


Dámské prádlo je nejen základním kouskem každého šatníku, ale také módním prvkem, který reflektuje aktuální trendy a vkus. V roce 2023 se objevuje několik nových trendů, které nás budou provázet celým rokem. V tomto článku se podíváme na to, co bude v dámském prádle "in" a co "out". 

Udržitelnost a ekologická odpovědnost

Stejně jako v mnoha jiných odvětvích módy, i v dámském prádle se stává stále důležitějším trendem udržitelnost. Značky se snaží používat ekologické materiály a zodpovědné výrobní metody. Očekáváme, že tento trend bude v roce 2023 ještě silnější.

 

 

Retro je zpět

Retro styl se vrací v plné parádě. Ať už jde o klasické střihy, jako jsou vysoké pasy, nebo o retro materiály jako je samet, v roce 2023 bude retro v dámském prádle velkým hitem.

 

 

Neviditelné a funkční

V dnešní době, kdy je důraz na pohodlí, se stávají populárními prádla, která jsou nejen krásná, ale také funkční. Očekáváme nárůst popularity "neviditelného" prádla, které dokonale padne pod oblečení a nebude vidět.

 

 

Barevná paleta

V roce 2023 se očekává odvážnější přístup k barvám. Zatímco v minulých letech dominovaly neutrální tóny, v nové sezóně se můžeme těšit na výrazné barvy jako je fialová, zelená nebo dokonce neonové odstíny.

 

Rok 2023 přináší v dámském prádle mnoho nových trendů, které reflektují aktuální společenské změny a vkus. Od udržitelnosti po retro a funkčnost, je zde mnoho možností, jak být v trendu. Ať už preferujete klasiku nebo experimentování, v nové sezóně si každá žena přijde na své.Publikováno dne: 06.09.2023


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Moje BEXISStrana: | 1 2 3 4 5 6 |
Vybrali jsme k tématu: 143 produktů.