Máme otevřeno: Eshop funguje, objednejte si!
(+420) 739 429 572 (Infolinka 9:00-13 hod)

Top bavlněné kalhotky - prodáváme ty nejlepší => Bexis


Nakupujte pouze bavlněné spodní prádlo. Vyžadujete 100% bavlnu u spodního prádla, cítíte ses díky tomu prádlu pohodlně? Tak tu pro Vás máme super kategorii BAVLNĚNÉ KALHOTKY, v níž najdete hlavně bavlněné prádlo. Jedná se o kalhotky Gina, Andrie, Wolbar, Gabidar a další menší značky, které se bavlněným prádlem zabývají okrajově.

 BAVLNĚNÉ SPODNÍ PRÁDLO

 

Kalhotky klasické ve větších velikostech 11051P

BAVLNĚNÉ KALHOTKY

 

Určitě doporučujeme se podívat na tuhle kategorii, protože bavlněné kalhotky jsou skvělé a pohodlné, nikdy Vás nezradí!  A dokáží Váš zadeček držet pevně :)

 

Milujeme spodní prádlo Bexis! A proto pro Vás chceme to nejlepší! Ale v nabídce máme i spodní prádlo, které jsme ještě nezkoušeli, to může být třeba značka Gabidar, která nabízí pouze dámské kalhotky. Ale k testování se určitě dostaneme a pokud budeme spokojeni my, tak určitě nabídku spodního prádla o tuto značku rozšíříme.

 

Tradiční ověřené značky Andrie a Gina Vás v bavlněných kalhotkách nezklamou! Nejenže mají vynikající cenu, ale taky se dobře nosí a dokáží trošičku taky zpevnit zadeček, jestli máte rádi pevnější bavlnu.

 

Bavlněné kalhotky ☺►Publikováno dne: 05.11.2015


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Moje BEXIS


Strana: | 1 2 |
Vybrali jsme k tématu: 48 produktů.

Související zboží

Strana: | 1 2 |
Vybrali jsme k tématu: 48 produktů.