(+420) 739 429 572 (Infolinka 9:00-13 hod)

Tajné Spodní prádlo pro ženy - STAHOVACÍ SPODNÍ PRÁDLO


Ze všech stran se na nás valí fotky a videa štíhlých, krásných žen. Nenajdeme snad nikoho, komu by tato skutečnost unikla. Obzvláště ženy jsou v tomto ohledu velmi všímavé.

S koncem roku, plném novoročních předsevzetí, a nadcházející plesovou sezónou nastává pro některé z nich období dřiny v posilovnách, aby v plesových šatech zazářily. Existuje ovšem i jednodušší řešení, jak se zbavit drobných nedokonalostí těla. Jeho název zní - STAHOVACÍ PRÁDLO.MALÉ ŽENSKÉ TAJNOSTI ANEB O ČEM ŽENY MLUVÍ JEN MEZI SEBOU

- přečtěte si, co si o tom v Bexis myslíme..


Je totiž dokonalým pomocníkem a velmi rychle dokáže skrýt špíčky v problémových partiích, jakými jsou bříško, zadek a stehna. O sebevědomí, které se Vám po jeho oblečení zvedne o 100 % snad ani nemusíme mluvit.

Při výběru velikosti je nutné myslet na to, že Vám stahovací prádlo musí perfektně sedět. Je důležité, abyste se v něm cítila pohodlně. Obecně platí, že pokud běžně nosíte velikost XL, pak STAHOVACÍ PRÁDLO zvolte o dvě čísla menší, tedy M.Existuje několik druhů stahovacího prádla. Od kalhotek do pasu, pod prsa, s delší i kratší nohavičkou, přes stahovací podprsenky, minišaty a stahovací body. Pokud Vás trápi větší bříško zvolte stahovací kalhotky s vysokým pasem. Přála byste si mít užší stehna? Se stahovacími kalhotkami s delší nohavičkou budete mít úspěch zaručen.


 

 

Stahovací prádlo je velmi vhodné i pro ženy po porodu. Věděla jste, že stahovací prádlo po porodu Vám pomůže v zavinování dělohy? A ještě Vás udělá atraktivnější.

Pokud Vás tedy trápí nějaké to povánoční kilečko navíc, je stahovací prádlo tou nejlepší volbou, jak je zakrýt. Zazáříte na každé společenské akci, plese nebo v práci.

Na závěr ještě jedno malé upozornění. STAHOVACÍ PRÁDLO byste neměla nosit déle než čtyři dny za sebou. Pak nechejte svoje tělo na nějaký čas odpočinoutPublikováno dne: 26.01.2021


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Moje BEXIS

Strana: | 1 |
Vybrali jsme k tématu: 15 produktů.