Značka se může blýsknout vskutku zajímavým bodíkem; spodní prádlo je totiž kromě výjimek vyráběno jen v pár kusech od jednoho dezénu a pro vás z toho vyplývá, že stejné trenky jako vy má nanejvýš jen pět jedinců na celém světě. Obnáší to však malý zádrhel; nemusíte totiž po objednávce dostat ten kus, po kterém jste toužili, ale může jít o lehce jiný, velmi podobný.
Pokud se děsíte, že tato značka, která jde s trendy a nabízí širokou škálu boxerek, trenek a slipů není pro vaši robustnější postavu, nemusíte se bát. Styx se totiž snaží vyhovět a dopřát svoje krásné výrobky úplně všem, takže i pánům s pořádnými velikostmi prádla.
Pokud u vás hraje hlavní roli pohodlí, tak i tehdy se vám Styx bezesporu zalíbí. Většina kusů jeho spodního prádla a hlavně trenýrek je totiž vyrobena ze speciální stoprocentní česané bavlny, která pokožku opravdu hýčká a tak, pokud se sem tam rádi vyspíte místo pyžama jen ve spodním prádle, tak v tom od Styx rozhodně můžete.
A co Styx a naše osobnosti? Některým možná utkvěly v paměti snímky kalendáře české modelky Kláry Medkové a jejího partnera, fotbalisty Radka Kováče, kdy spolu v odvážných pózách předváděli prádlo Styx. Kromě těchto dvou Styx u nás také propagují fotbalisté Patrik Berger a Milan Baroš, z herců pak Alice Bendová či Ondřej Brzobohatý, kteří pro Styx také nafotili nějaké snímky.
Majitelem značky je Petr Vlasák, který jí neváhá tvořit už tak výborné jméno na přehlídkách v klubech v Praze a Brně, kde prádlo nechá vyniknout na známých osobnostech či sexy finalistkách soutěže Miss. Hlavně díky tomu se značka Styx dostala do našeho vědomí a dnes patří k těm nejoblíbenějším na našem trhu.