Objednávky můžete platit i kartou online. Doprava od 69 Kč
(+420) 739 429 572 (Infolinka 9:00-13 hod)

ŠLA BYSTE NA PRVNÍ RANDE BEZ KALHOTEK?


Již vidím vyděšený výraz ve vašich očích, když si přečtete nadpis! Některým ženám však na rtech zahraje vilný úsměv a pomyslí si něco o té schůzce, která dopadla, díky chybějící malé části oblečení, nad očekávání dobře. Polemizovat nad tím, zda je lepší jít na rande, natož první v pořadí, bez kalhotek či ne, si dovolí zřejmě málokterá z nás. Český národ je, přiznejme si to, prostě "tlupa" puritánů. 

 

 

 

DAMSKE KALHOTKY

 

 

 

 

 

Která si to může dovolit?

 


Jistě, toto je velice důležitá otázka. Mnohé z žen, ale i dívek se na sebe dívají jako na nedokonalou bytost, na které je stále co vylepšovat. Proto je ani nenapadne se obejít bez zázračných stahovacích kalhotek, jenž, ať už opravdu nebo domněle, retušují nedostatky jejich majitelek. Jistě se ptají sami sebe, zda by se nastávajícímu (příteli, manželovi, otci svých dětí,..) chtěla ukázat jen tak bez podpory své krásy.
Chodím tak stále, nevidím v tom problém.

 

 


Další skupina, nejspíše daleko menší, je toho názoru, že spodní prádlo není nejdůležitější věc na světě. Je to nádherně osvobozující pocit, když vás nikde nic nestahuje a nesvazuje. Jistě to ocení i partner, který by zřejmě ani nedoufal, že se mu toto poštěstí hned při prvním setkání. Pro velký počet mužů je žena přitažlivá v půvabném prádélku, ale ruku na srdce! Není krásnější stvoření, než-li žena zahalená pouze do pramínků svých dlouhých vlasů.

 

 


Na otázku v nadpisu si každá zřejmě odpovíte po svém, třeba vám to přijde jako naprosto úžasný nápad, který ihned zrealizujete. Některé to přejdou jen s pobaveným výrazem. Je to na každé z vás, buď přijde příjemná a zajímavá změna nebo se později rozhodnete, že stačila jedna zkouška. Pouze radíme dbát na osobní hygienu, spodní prádlo se totiž vynalezlo v první řadě jako bariéra před nepříjemnými nemocemi a ochrana choulostivých partií před chladem.

 

 

 

 

 

 

KALHOTKYPublikováno dne: 30.08.2013


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Moje BEXIS


Vybrali jsme k tématu: 17 produktů.

Související zboží

Vybrali jsme k tématu: 17 produktů.