Objednávky můžete platit i kartou online. Doprava od 69 Kč
(+420) 739 429 572 (Infolinka 9:00-13 hod)

PROČ MÍT LUXUSNÍ SPODNÍ PRÁDLO?


Pod pojmem „luxusní prádlo“ si člověk představí v prvé řadě jeho cenu, která je spojená s pocitem nedostupnosti. Jenomže toto není zcela přesné...
Luxusní prádlo totiž nemusí vždy představovat to nejdražší prádlo. Slovní spojení luxusu s prádlem znamená hlavně pohodlí a kvalitu, které vám běžné prádlo nemůže nikdy poskytnout. Namítáte proč  kupovat dražší prádlo, když je na trhu dostupné totožné prádlo za nižší cenu? 

 

LUXUSNI PRADLO

 

 

 

 

Levné prádlo versus luxusní


Levné prádlo, i když designově totožné se s luxusním prádlem nikdy nemůže rovnat materiálem ani kvalitou. Pokud si koupíte levné prádlo je sice možné, že nové vypadá podobně jako to luxusní, sotva si je obléknete poznáte však rozdíl. Levné spodní prádlo z tržnic zcela běžně různě škrtí, škrábe a dře.  Takové spodní prádlo navíc po několika praních mění barvu i tvar, čímž působí nevzhledně a prosvítá přes oblečení, což není zrovna žádoucí. Deformované prádlo vám navíc může i uškodit, protože neplní svou podpůrnou funkci.
 Kvalitní luxusní prádlo je na rozdíl od levného pohodlné, příjemné, tvoří prsům oporu, netlačí a svůj tvar udrží i několik let. Rozhodně se tedy vyplatí i po finanční stránce.

 

Luxusní prádlo pro každou ženu

 


Alespoň jeden kousek luxusního prádla si zaslouží každá žena. Luxusní prádlo je skvělým tipem na dárek, protože se z něj může těšit muž i žena.
 Každé luxusní spodní prádlo je malým uměleckým kouskem, které návrháři vytvořili za účelem učinit ženu ještě krásnější. Pokud si takové prádlo žena oblékne, i když zůstává ukryto pod oblečením tak v ženě probouzí zdravé sebevědomí. Mějte se proto rádi i vy a dopřejte si také ten luxus vlastnit pohodlné prádlo, které nebudete ze sebe svléct.

 


Není potřeba děsit se horentních cen, i u nás jsou České firmy, které svým zákaznicím nabízí krásné luxusní prádlo za přijatelnou cenu. České značky jsou navíc zárukou porozumění českým ženám, přičemž prestiž českých výrobců spodního prádla ve světě je vysoká. Za zmínku dozajista stojí například české značky jakými je Timo, Triola, ze zahraničí jsou oblíbené značky Axami, Gorteks, Bellinda, Róza...

 

 

 

 

DÁMSKÉ SPODNÍ PRÁDLO PRO ŽENYPublikováno dne: 12.09.2013


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Moje BEXIS


Vybrali jsme k tématu: 76 produktů.

Související zboží

Vybrali jsme k tématu: 76 produktů.