Máme otevřeno: Eshop funguje, objednejte si!
(+420) 739 429 572 (Infolinka 9-12 hod)

PŘEDSTAVUJEME DÁMSKÉ KALHOTKY EMILI


Dnešní doba je stále uspěchanější, o tom žádná! V dnešní době plné změn, převratů a nemilých překvapení obzvláště ženy rády sáhnou po klasice. Vybrat si mohou klasický román anglické literatury, ke kávě si smlsnou na klasickém tvarohovém koláči nebo si u nás v e-shopu Bexis.cz mohou objednat klasické kalhotky Emili! Ty nabízejí bezkonkurenční ceny, pohodlí, příjemný materiál a zaručeně i tolik očekávanou a nedostatkovou klasiku! 

LASEROVÉ KALHOTKY EMILI

 

 

Když klasika, tak pořádná! Dámské kalhotky značky Emili nabízejí klasické vzory, které ženám pomohou vydechnou v mnohdy uspěchaném dni. I vy si můžete vybrat kalhotky Emili s označením Oma, Jazz, Yast, Perla, Aisi, Atia, Jasinta a další perfektní kousky, které jsou velmi sexy, oplývají pohodlím i praktičností. Kalhotky značky Emili můžete darovat mamince, dceři, babičce, své přítelkyni, kamarádce... každá žena ocení klasické vzory kalhotek Emili.

 


Kalhotky značky Emili můžete sehnat zejména v bílém provedení, to četně doplňuje bílá krajka, drobné obrázky nebo potisky na kalhotkách nebo různé vzory. A právě vzory kalhotek Emili nabízejí klasiku, ke které se mnoho žen rádo vrátí. Objevte i vy elegantní barvu bílých kalhotek značky Emili. Vzorované kalhotky Emili jsou nejčastěji zdobeny krajkovými průduchy na pokaždé jiných místech. Tyto průduchy převážně zdobí bílá krajka nebo jakýkoliv jiný vzor. Kombinace hladké bílé látky a vzorovaných nebo krajkovaných míst se ukázala být velmi dobrým tahem.

 

 

DÁMSKÉ KALHOTKY EMILI S VYŠŠÍM PASEM

 

 


Laserové kalhotky, kalhotky s vyšším pasem, francouzské dámské kalhotky, krajkové kalhotky, dámské stahovací kalhotky a jiné kousky našeho elegantního spodního prádla se budou líbit snad každé ženě. Objevte i u nás v e-shopu klasiku ve formě vzorovaných kalhotek značky Emili.

 


Dnešní doba je uspěchaná, ženy během dne kolikrát dělají více věcí najednou, trpí stresem a mají pocit, že se nemůžou spolehnout téměř na nikoho. No, ještě že ve svém šuplíku na spodní prádlo mají elegantní kalhotky značky Emili. Ty nabízejí komfort, styl, klasické vzory i bezkonkurenční ceny!

 

 

 

 

KALHOTKY

 

 

 Publikováno dne: 18.05.2015


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Moje BEXIS


Strana: | 1 2 |
Vybrali jsme k tématu: 26 produktů.

Související zboží

Strana: | 1 2 |
Vybrali jsme k tématu: 26 produktů.