Máme otevřeno: Eshop funguje, objednejte si!
(+420) 739 429 572 (Infolinka 9-12 hod)

KRAJKOVÉ KALHOTKY NEPŘESTÁVAJÍ MUŽŮM VYRÁŽET DECH!


Co se týče výběru kalhotek, jsou právě ty krajkové kalhotky velmi oblíbené. Nabízejí totiž smyslnou eleganci, která nenechá chladným ani jednoho muže! Pořiďte si i vy na Bexis.cz skvostný a luxusní kousek krajkových kalhotek za příjemné internetové ceny. V čem spočívá jejich kouzlo? 

KRAJKOVÉ KALHOTKY EWANA

 

Krajka je právě dominantním prvkem ve světě luxusního spodního dámského prádla. Na krajku se ženy spoléhají, když mají strávit s partnerem první noc, s krajkou a vyšším sebevědomím ženy VAMP se vypravují do zaměstnání, jedině s krajkou se cítí ve své kůži. A na oblíbenosti krajkových kalhotek přidá i fakt, že krajku si můžete zvolit v libovolné barvě. Klasikou ale zůstává černá barva krajky.

 

Ženská kůže skrytá pod černou krajkou vyniká a působí velmi smyslně a žensky. Není divu, že jsou právě černé krajkové kalhotky tolik prodávaným zbožím v e-shopu Bexis.cz. Právě tam totiž seženete skvělé kousky krajkových kalhotek za příjemné internetové ceny. Vybírat můžete z nejrůznějších stylových, střihových i materiálových provedení, volit můžete ze svých oblíbených značek jako jsou Gorteks, Andrie, Fabio, Gina a z dalších oblíbených značek. Vybírat můžete z celokrajkových kalhotek i z kalhotek, které jsou krajkou pouze doplněné. Vřele můžeme doporučit dámské krajkové kalhotky s označením Fiery Sunset, které nabízejí krom černé barvy i doplnění o červenou krajku. Tyto černé krajkové kalhotky od Axami budou vynikajícím doplňkem ke každé podprsence, korzetu i noční košilce. Ani dámské kalhotky Genezis od značky Róza neuniknou vaší pozornosti. Jemné síťovinové provedení je četně doplněné smyslnou krajkou. Ta v kombinaci s jemnou ženskou kůží bude působit velmi, velmi provokativně. Dámské krajkové boxerky od značky Ewana budou dalším kouskem, který potěší vás i vašeho partnera. Celokrajkové pokrytí způsobí výbuch vášně i ve vaší ložnici. Z nabídky si oblíbíte i další černé krajkové kalhotky od společnosti Fabio, LivCo Corsetti, Róza, Wolbar, Andrie, Axami a další značky.

 

A kdo miluje krajku, rozhodně si nenechá ujít ani její romantické provedení. Bílá krajka působí tak romanticky! Doporučit můžeme francouzské krajkové kalhotky od společnosti Ewana, bohatě krajkované kalhotky od společnosti Róza, Violana a další kousky.

 

 

KRAJKOVÉ KALHOTKY WOLBAR

 

 


A protože v nabídce e-shopu Bexis.cz najdete opravdu rozsáhlou nabídku krajkových kalhotek, oceníte i krajku v červené, fialové, růžové, vybírat můžete i ze stylových kombinací barev, které vás nikdy neomrzí.

 


Jo, jo, krajkové kalhotky - to je smyslná klasika, která se ze šuplíků na spodní prádlo snad nikdy nevytratí. Jsme si jisti, že dámské krajkové kalhotky budou i nadále mužům vyrážet dech.

 

 

 

KALHOTKYPublikováno dne: 14.05.2015


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Moje BEXIS


Strana: | 1 2 3 4 10 |
Vybrali jsme k tématu: 217 produktů.

Související zboží

Strana: | 1 2 3 4 10 |
Vybrali jsme k tématu: 217 produktů.