Objednávky můžete platit i kartou online. Doprava od 69 Kč
(+420) 739 429 572 (Po-Pá 9-13 hod)

KOŠILKY - SEXY SOUČÁST DÁMSKÉHO ŠATNÍKU


„Vždyť ty máš celá záda holá! A taková je zima. Jak to, že nemáš košilku? Budeš mít problémy s ledvinami, až vyrosteš!“ Kdo by v dětství a dospívání neslýchal podobné výtky od svých babiček a maminek. Jenže při představě vytahané beztvaré bavlněné košilky se do jejího nošení nikomu moc nechtělo. A ukazovat ji spolužačkám před tělocvikem? Zdraví nezdraví, ani náhodou.

 

 

Ale roky plynuly a většina z nás dostala rozum. A hlavně jsme zjistily, že košilky nemusí být jen nepěknou ochranou před nemocemi močových cest, ale mohou být luxusním a sexy kusem spodního prádla. 

 

 

KOSILKY

 

 

 

 


Jednoduché i sexy


Tak hlavně – na bavlněnou košilku z dětství můžete zapomenout. Dneska si vybíráte ze široké řady košilek, které jsou vyrobeny z luxusních materiálů. Kdo vyznává jednoduchý styl, oblíbí si hladké saténové košilky, které jsou také velmi příjemné na nošení. Kdo si potrpí na ozdoby a fintění, oblékne si košilku zdobenou krajkou či různými mašličkami. Vybírat můžete i z velkého množství barev i střihů.

Košilky můžete schovávat pod šaty (babičky by měly určitě radost), ale Váš partner bude určitě raději, když se mu večer v košilce předvedete, obzvlášť když vyberete nějaký sexy model v lechtivé délce těsně pod zadeček, s různými průstřihy, drobnými ozdobami, vyrobenou z průhledné krajky. Vašemu partnerovi nedá taková košilka spát.
Pokud si košilky oblíbí, můžete čekat spoustu dárkových balíčků s erotickými košilkami k narozeninám, Vánocům i ke sv. Valentýnu.

 


Sladké sny


Některé ženy dávají před pyžamem přednost košilkám na spaní. V tom případě si nejspíš vyberete delší košilku (aby Vám netáhlo na ty stále připomínaná záda). Velmi pohodlné jsou saténové košilky, takže se Vám určitě budou zdát jen příjemné sny. A i když košilky v délce po kolena neodhalují tolik, určitě jsou pro partnera přitažlivější než pyžamo.

Málokterý kus dámského šatníku působí tak žensky jako košilky. Udělejte si radost a pořiďte si novou košilku. K moderní, přitažlivé ženě luxusní spodní prádlo neodmyslitelně patří.

 

 

DÁMSKÉ KOŠILKYPublikováno dne: 01.09.2013


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Moje BEXIS


Vybrali jsme k tématu: 16 produktů.

Související zboží

Vybrali jsme k tématu: 16 produktů.