Objednávky můžete platit i kartou online. Doprava od 69 Kč
(+420) 739 429 572 (Infolinka 9:00-13 hod)

JARNÍ ZEŠTÍHLUJÍCÍ LEGÍNY BELLINDA INOVATIVNÍ KOUSEK OBLEČENÍ


Je jaro! A váš šatník volá po novém inovativním kousku oblečení! Takovým inovativním kouskem jsou bezesporu zeštíhlující legíny Bellinda. Pokud i vy patříte k ženám, které se snaží všemožně zhubnout nebo chtějí ztratit nějaké kilo bez většího úsilí, jsou zeštíhlující legíny Bellinda určeny právě vám! Po dobu nošení vám totiž budou nejen velmi slušet, ale také vám pomohou s hubnutím. Zeštíhlující legíny Bellinda vám pomohou docílit štíhlejší siluety již za 28 dní! Výsledky jsou opravdu viditelné! Legíny Active Slimmer vám pomohou shodit až 2,2 cm v bocích a až 3,5 cm přes stehna! Samozřejmě, že se výsledky různí , každá žena však rozdíl pocítí. Legíny Active Slimmer seženete v našem e-shopu Bexis.cz za příjemné internetové ceny.Inovativní polyamid s integrovaným komplexem Acti Mineral Complex stojí za úbytkem centimetrů ve vašem pase, na stehnech i v bocích. Toto složení dokáže absorbovat teplo z těla a pak ho infračervenými vlnami vrátit zpět. Tato průběžná masáž, která probíhá vlastně neustále po dobu, kdy legíny nosíte zrychlí váš metabolismus i krevní oběh. Vy tak hubnete bez námahy! Poslední větu bychom rádi dali do uvozovek, neboť ani přes to, jak zeštíhlující legíny pracují nemůžete čekat zázraky. Rozhodně hubnutí podpoříte úpravou jídelníčku a pohybem. Výborné je i to, že v legínách ACTIVE SLIMMER můžete sportovat, chodit na procházku, na kafíčko s kamarádkou nebo na rande s panem Božským. Psst! Nikdo nepozná, že legíny, které vám tak pěkně zahalí nožku jsou vlastně vašim pomocníkem na hubnutí!

 

 

BELLINDA LEGÍNY NOČNÍ ZEŠTÍHLUJÍCÍAby byl účinek opravdu zaručený, musíte legíny nosit nejméně osm hodin denně po dobu 28 dnů! Měsíc si tak budete muset zvyknout na nového parťáka doplňující váš outfit! A to půjde zcela samo! Legíny Active Slimmer skvěle doplní vaši sukni, šaty, dlouhou halenku nebo tuniku. V zeštíhlujících legínách můžete sportovat, chodit nakupovat, zkrátka v nich můžete trávit svůj bezstarostný den. Legíny Active Slimmer mezitím urychlí váš metabolismus.A pro ty ženy, které se s komfortem a neustálou pomocí s hubnutím nebudou chtít rozloučit ani v noci během spánku tady máme zeštíhlující legíny Active slimmer night. A to se podržte, efekt uvidíte již po 7 nocích! Místo pyžama si tak pořiďte zeštíhlující legíny Active slimmer night! Vy se běžte prospat zatímco spalování tuků nechejte na vašem novém pomocníkovi - na zeštíhlujících legínách Bellinda. Ty levně seženete na Bexis.cz!

 

 

Je jaro a váš šatník volá po inovativním kousku oblečení? Zeštíhlující legíny Bellinda vám přinesou mnoho potěšení!Publikováno dne: 23.04.2015


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Moje BEXIS


Vybrali jsme k tématu: 10 produktů.

Související zboží

Vybrali jsme k tématu: 10 produktů.