(+420) 739 429 572 (Po-Pá 9-13 hod)

Spodní prádlo BexisBexis.cz


Bavlněné dámské plavky, troška historie


V nabídce máme moderní plavky, které jsou vyráběny z moderních materiálů a nedají se jen tak srovnat s plavkami, které se vyráběly v dávných dobách pár desítek let zpět. Většinou se jednalo o plavky bavlněné, které už v dnešní době jen tak nenaleznete v nabídce žádného eshopu. Dnešní materiály jsou mnohem lepší a namočené plavky tak nechladí, jako by chladily plavky z bavlny. Aktuálně máme v nabídce mnoho moderních plavek. Nakupte si. 

Co si myslíte o bavlněných plavkách? Nosili byste je? Bavlněné plavky jsou již historií a vývoj úkázal směr plavek v jiných materiálech. Než přišla móda plavek s lycrou, elastanem, nedej bože s rychleschnoucím materiálem, jako máme dnes, lidé se běžně koupali v bavlněných plavkách. Mělo to své výhody i nevýhody. Jako výhodu snad mohu uvést prodyšnost, možná i nošení takových bavlněných plavek zároveň jako spodní prádlo. Nevýhodou bezesporu bylo to, že po použití byly plavky dlouho mokré, studené, mnohdy i průhledné. Nehledě na to, že z nich tekla voda. 

Dnes můžeme být rádi, že vývoj plavek pokročil a nyní v plavkách vidíme velký pokrok a dnes již plavky dokonale sednou a i po koupání se v nich budete cítit dokonale a pohodlně.

 

Vyberte si z moderních plavek, kterých máme v nabídce spoustu.

 

Více zde: PLAVKYPublikováno dne: 12.01.2018


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Moje BEXIS


Strana: | 1 2 3 |
Vybrali jsme k tématu: 54 produktů.

Související zboží

Strana: | 1 2 3 |
Vybrali jsme k tématu: 54 produktů.