Objednávky můžete platit i kartou online. Doprava od 69 Kč
(+420) 739 429 572 (Infolinka 9:00-13 hod)

TRENDY V EROTICKÉM PRÁDLE PRO ROK 2015


Máme tu nový rok a s ním i nové tipy na erotické prádlo. Přemýšlíte, zda si pořídit novou košilku, podprsenku, tanga, body či korzet a nevíte, jaké prádlo vybrat? V aktuálním článku vám poradíme jak dosáhnout, aby bylo v souladu s nejnovějšími trendy. Koncem roku jsme navíc rozšířili naši nabídku i o některé nové kousky, které rozhodně stojí za vyzkoušení. Pojďte se tedy s námi podívat, co si obléknout, abyste byla i letos in.

  Košilka Madmoiselle

 

Červená je stále trendyNejvíce trendy barvou na erotickém prádle je rozhodně červená. Ještě aby ne, tato barva totiž evokuje chtíč, vášeň i skryté touhy. Rozhodně tedy není na škodu si takové prádlo pořídit a svádět v něm svého partnera. Navíc tím, jak je červené spodní prádlo provokativní, vám i zlepší náladu a dodá sebevědomí. Pokud vám tedy sebedůvěra aktuálně chybí, doporučujeme vám začít nosit právě spodní prádlo v červené barvě.

 

 

Sexy body 81154 Nebojte se odhalení


Zahalená nebo odhalená? To je věčné dilema mnoha žen, které chtějí erotickým prádlem potěšit svého partnera. Pokud nevíte, zda zvolit prádlo, pod kterým nebude nic vidět a ze kterého si vás bude moci partner sám „rozbalit“, nebo prádlo s různými průstřihy, co odhalí vaši postavu, chceme vás varovat, že letos se můžete s čistým svědomím odhalit. Máme pro vás několik nový košilek, která odhalí vaše bříško, boky i poprsí. Pokud se však na odhalování příliš necítíte, můžete toto prádlo doplnit minimalistickými tangy, která zakryjí alespoň váš klín.

 

Punčochy 1403Kombinujte a hrajte siI erotické prádlo může být hravé. Nedržte se zarytě pravidel o tom, jaké barvy se k sobě hodí a libovolně je kombinujte. Právě teď v zimě je ideální čas vytáhnout punčochy a podvazky a využít je jako doplněk ke košilkám či korzetům. Jestliže máte například modrou košilku, zvolte k ní jako doplněk i modré punčochy. Nově takový komplet pořídíte pod značkou Avanua. Uvidíte, že se v něm budete cítit dobře. Libovolně můžete také kombinovat košilky a tanga nebo podprsenky a kalhotky.

Fantazii se rozhodně meze nekladou.

 

EROTICKÉ PRÁDLO

 Publikováno dne: 15.01.2015


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Moje BEXIS


Vybrali jsme k tématu: 3 produktů.

Související zboží

Vybrali jsme k tématu: 3 produktů.