Objednávky můžete platit i kartou online. Doprava od 69 Kč
(+420) 739 429 572 (Infolinka 9:00-13 hod)

PROVOCATIVE - TO PRAVÉ PRÁDLO PRO REBELKY I NĚŽNÉ SLEČNY


Image a vzhled je především pro nás ženy velmi důležitý, a proto trávíme každé ráno dlouhé minuty před zrcadlem s celým zástupem šminek a před otevřenou skříní vybíráme denně ty vhodné kombinace vzhledem k náladě, počasí, a aktuálním trendům. Na co ale mnohdy klademe menší důraz, je stylové spodní prádlo a také erotické prádlo. Bohužel to je ta největší chyba! 

 

 

 

EROTICKE KOSILKY PROVOCATIVE

 

 

 

 

 

Je sice pravdou, že spodní prádlo většina lidí, které přes den potkáváte, neuvidí. Přesto hraje velmi významnou roli, i když se zrovna nechystáte na postelovou akci se svým drahým. Jaké prádlo si totiž ráno obléknete, tak se budete celý den cítit. A věřte, že ve vytahaných bombarďácích se světově nikdy cítit nebudete, byť byste je zakrývala kostýmkem od Coco Chanel.

 

 


Kolekci netradičních modelů spodního prádla nabízí aktuálně značka Provocative.
V kolekci na první pohled upoutá řada modelů erotického rázu, provokativních a rebelských, s dominující černou či rudou barvou. Především mezi erotickými body najdete modely které jsou skutečně velmi skromné na množství použité látky, a skvěle poslouží při snahách o zpestření partnerského života.

 

 


Pokud ale není odvaha zrovna vaše druhé jméno, najde se zde řada decentních modelů. Erotické košilky připomínající minišatičky, soupravy, nebo dokonce kostýmky – pro případ, že byste si na chvíli ráda vyzkoušela roli sexy školačky, uklízečky, nebo sestřičky.

 

 


Prádlo, ve kterém se budete cítit sexy a sebevědomě sice nemusí být navenek často přímo vidět, ale nepřímo ho uvidí všichni - zprostředkovaně díky vašemu dobrému pocitu a sebejistotě, která z vás bude jednoznačně zářit. Nikdy se ale nenuťte do modelu, ve kterém se necítíte. Kamarádky nebo i kamarádi mohou mínit své rady dobře, nosit ale vybraný kousek budete vy, takže si vybírejte podle vlastního vkusu. V jeho rámci se ale nebojte trochu popustit uzdu fantazii a pořídit si něco třeba i pro výjimečné příležitosti. Příjemný pocit a překvapení pro partnera jsou pak k nezaplacení.

 

 

 

 

 

EROTICKÉ PRÁDLO FRANCOUZSKÉHO ŠARMUPublikováno dne: 11.09.2013


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Moje BEXIS


Vybrali jsme k tématu: 3 produktů.

Související zboží

Vybrali jsme k tématu: 3 produktů.