Objednávky můžete platit i kartou online. Doprava od 69 Kč
(+420) 739 429 572 (Po-Pá 9-13 hod)

PÁNSKÉ SPODNÍ PRÁDLO PRO PIKANTNÍ ZÁŽITKY


Mnoho mužů spodní prádlo příliš neřeší, hlavně aby bylo pohodlné! Stejně tak by si většina mužů na sebe nikdy nevzala erotické PÁNSKÉ spodní prádlo. Jedna polovina mužů ani neví, že erotické kousky pro pány vůbec existují, ta druhá to sice ví, ale kvůli ostychu a obav z odezvy své partnerky si ho na sebe nikdy nevezme. 

Pánská tanga Justin-Anais Erotická tanga

 

Proč nevyzkoušet erotické spodní prádlo?

Právě kvůli ostychu se ale připravujete o velmi smyslné chvilky, tak proč neozvláštnit váš intimní život? Obchod bexis.cz vám zaručuje, že po vyzkoušení se budete dívat na věc jinak! Vaše partnerka bude nadšená! V obchodě bexis.cz nabízíme širokou nabídku erotických tang pro muže. Pánská tanga jsou vyrobena z na dotek příjemného materiálu, nikde netlačí, a proto nemusíte mít žádné obavy.  Vybrat si můžete z několika hravých provedení, barev a střihů.

 

V nabídce jsou i jiné erotické kousky


U pánských erotických tang to ale rozhodně nekončí! V naší nabídce najdete i velmi smyslné a odvážné komplety pro muže, jež se nebojí experimentovat. Tyto vyzývavé kousky přinesou čerstvý vítr do vaši ložnice.
Ostatně vyzkoušet můžete i jiné erotické prádlo, např. originální a vyzývavé boxerky.  Ty jsou vyrobeny z velmi lehkého, na dotek příjemného a přiléhavého materiálu. Na výběr opět máte z více stylů, barev a střihů. V obchodě bexis.cz si vybere opravdu každý. Tak proč nekoupit svému partnerovi opravdu originální a vyzývavý dárek?

 

PÁNSKÉ SPODNÍ PRÁDLOPublikováno dne: 09.08.2014


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Moje BEXIS


Vybrali jsme k tématu: 1 produktů.

Související zboží

Vybrali jsme k tématu: 1 produktů.