(+420) 739 429 572 (Po-Pá 9-13 hod)

Spodní prádlo BexisBexis.cz


Opravdu má spodní prádlo ladit?


Nedávno jsem seděla s partou známých u skleničky a řeč přišla na spodní prádlo. „Měl jsem holku, která si vzala k zeleným kalhotkám červenou podprsenku,“ pronesl můj kamarád pohoršeně a mě zůstala v hlavě otázka. Opravdu tak záleží na tom, aby podprsenka ladila ke kalhotkám a naopak nebo je to ve skutečnosti úplně jedno? 

souprava

 

 

Jak jsem po chvíli zjistila, spodní prádlo má pro každého úplně jiný význam. Zatímco pro někoho je to především funkční část oděvu, která má být ideálně nenápadná, pohodlná a z kvalitního materiálu, pro někoho je to něco víc. Spodní prádlo může být prostředkem pro zvýšení sebevědomí, může svádět a podle některých může správné prádlo dokonce nosit štěstí. Nad kombinováním prádla však řada z nás mávne rukou. Nemáme už tak dost starostí?

 

 

„Pokud má žena sladěné spodní prádlo, nejsi to ty, kdo chtěl sex.”

 

Zatímco na první rande si většina žen bere ladící set spodního prádla a jasně tím dává najevo, co chce, ve vztahu už na podobnost podprsenky a kalhotek dbáme jen zřídka. Přitom krásné, padnoucí prádlo podtrhne osobnost každé ženy a pomůže jí, aby se cítila sama sebou a to je v ložnici víc než žádoucí! Spodní prádlo je neodmyslitelnou součástí sexuální života a tvrzení, že mužům jde jen o to, aby šlo dobře svlékat je dávno pryč. Pořízením erotické soupravy opravdu nic nezkazíte, právě naopak!

 

 

Barvy, střihy, materiály

 

Naštěstí neexistuje žádné pravidlo, podle kterého by bylo správné kombinovat podprsenku a kalhoty. Samozřejmě můžete rovnou sáhnout po soupravě, která vám usnadní práci, ale ruku na srdce, kolik takových souprav doma máte? Mnohem efektivnější je ladění podle barev a minimalistický šuplík se spodním prádlem. Černá pasuje k černé a bílá zase k bílé, to je základ, který vyřeší všechny problémy. V okamžiku, kdy máte nakoupené základní kousky, můžete začít kombinovat materiály a vzory, případně i k sobě ladící barvy. Investice do základních kousků se vám vrátí ve chvíli, kdy si uvědomíte, že šílené kombinace červené a zelené už nemáte zapotřebí.

 

 

Autorka: Blogerka

 Publikováno dne: 26.09.2017


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Moje BEXIS


Strana: | 1 2 |
Vybrali jsme k tématu: 30 produktů.

Související zboží

Strana: | 1 2 |
Vybrali jsme k tématu: 30 produktů.