Objednávky můžete platit i kartou online. Doprava od 69 Kč
(+420) 739 429 572 (Po-Pá 9-13 hod)

OBLEČENÁ – NEOBLEČENÁ ANEB EROTICKÉ PRÁDLO


Dávno je pryč doba, kdy jsme si myslely, že erotické prádlo se hodí leda do vykřičeného domu. Dnes ho většina z nás považuje za nejdostupnější způsob, jak se v ložnici vyhnout nudě. Pro ty z Vás, pro něž jsou už krajková tanga, podvazky a erotické korzety příliš slabá káva, představujeme další level – punčochové body neboli catsuit. 

 

 

EROTICKE BODY

 

 

 

 

Jedná se v podstatě o punčochový obleček, který kromě nohou zakrývá i jiné části těla – zadeček, bříško, prsa, někdy i ruce. Těsným obepnutím celého těla připomíná kočičí kostým, proto „catsuit“.

 


Jemný materiál (nejčastěji v černé barvě) bývá částečně průsvitný a krásně zdobený výšivkami nebo krajkami, působí tak luxusně a velice sexy. Pokud toužíte po trochu drsnější image, můžete zvolit třeba síťovanou variantu.

 


Jestli váháte, jestli tohle není už trochu moc, vězte, že když si catsuit oblečete, budete se cítit nesmírně sexy, i když nemáte postavu modelek. Tohle erotické prádlo totiž dokáže rafinovaně skrýt třeba nehezkou jizvu, strie na bříšku nebo celulitidu na stehnech. Toho v tangách prostě nedosáhnete.

 


Vzhledem k tomu, že punčochový catsuit nestojí víc než erotická podprsenka, rozhodně stojí za vyzkoušení. Může být také ideálním dárkem pro Vaši kamarádku (nebo spíš jejího přítele?).
Až se takhle oblečená – neoblečená ukážete před svým partnerem, nebude to trvat ani pár vteřin a vrhne se na Vás jako dravá šelma. Ale žádný strach, nemusí z Vás nic strhávat. Tohle sexy prádlo je svému účelu dokonale přizpůsobeno, a proto bývá vykrojené v rozkroku, tudíž si ho na sobě můžete nechat třeba celou noc.

 

 

 

 

 

 

 

EROTICKÉ PRÁDLO PRO ŽENYPublikováno dne: 09.09.2013


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Moje BEXIS


Vybrali jsme k tématu: 3 produktů.

Související zboží

Vybrali jsme k tématu: 3 produktů.