Objednávky můžete platit i kartou online. Doprava od 69 Kč
(+420) 739 429 572 (Infolinka 9:00-13 hod)

KVĚTINOVÉ MOTIVY NA EROTICKÉM PRÁDLE JSOU IN - PŘIPRAVTE SE NA JARO...


S květinovými vzory a motivy se můžete setkat nejen na svrchním oblečením, ale i na spodním prádle. Zdobí podprsenky, kalhotky, korzety, košilky a potěší všechny romanticky založené slečny i nespoutané dračice. Decentní i výrazné motivy růží, lilií nebo orchidejí si jistě zamilujete i vy. Podívejte, jaké erotické prádlo takto zvýrazněné jsme pro vás připravili v našem e-shopu Bexis.cz. 

EROTICKE KOSILKY

 

 

Květinové potisky na krajce


Právě na krajku se nejlépe a nejčastěji aplikují květinové vzory. Můžete je pozorovat například na celokrajkových podprsenkách i na těch, které mají krajkou zvýrazněnou jen horní část košíčků. Květiny vypadají báječné na tmavé i světlé krajce. Nejlépe samozřejmě vyniknou na černé, která se kombinuje s barevnou látkou. Z těch celokrajkových podprsenek vám můžeme doporučit například Full Satisfaction od značky Axami, která vynikne v kombinaci s tangy, podvazkovým pásem a punčochami.


Sluší erotickým košilkám


Erotické košilky patří mezi spodní prádlo, ve kterém vždy budete vypadat vyzývavě a žensky. Květinové aplikace ke košilkám neodmyslitelně patří. Jaké vám můžeme doporučit? Nově jsme naši nabídku rozšířili o košilku Hennessy, kterou zdobí květiny po celé její délce. Jako svůdná bílá je vhodná i třeba na svatební noc nebo pro jiné speciální příležitosti. Velmi svůdná je také košilka Rose black-pink od stejné značky, kterou zdobí bohaté květinové dekorace v jejím dekoltu.

 


Celokrajková body a punčochy


Ano, i zde najdete bohaté květinové potisky. Drobné kvítky nebo výrazné květy, které zakryjí celý váš zadeček - výběr je jenom na vás. Zatímco detailnější kresby spíše opticky zamaskují vaše prsa, bříško a další partie, výrazné motivy odlákají pozornost. Pozor ale, aby motiv byl skutečně výrazný, kolem něj musí být krajka řidší, to znamená i více odhalující.

 

 

 

 

 

DÁMSKÉ EROTICKÉ PRÁDLOPublikováno dne: 09.03.2014


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Moje BEXIS


Vybrali jsme k tématu: 24 produktů.

Související zboží

Vybrali jsme k tématu: 24 produktů.