Objednávky můžete platit i kartou online. Doprava od 69 Kč
(+420) 739 429 572 (Po-Pá 9-13 hod)

KALHOTKY S PODPRSENKOU - KLASIKA, KTERÁ NIKDY NEOMRZÍŽádné spodní prádlo není tak oblíbené a také tak nezbytné jako právě podprsenka s kalhotkami. Kalhotky, tanga i podprsenku běžně měníme každý den. Ačkoliv nikde není dáno, že kalhotky s podprsenkou musí ladit, je pěkné, pokud se vám povede zvolit kousky ze stejné kolekce. Samozřejmě ne vždy je to možné - třeba když máte světlé kalhoty/světlou sukni a tmavý top. 

Komplet 81356 Dámské sety

 


Vyberte si pěknou erotickou soupravu

Jestliže hledáte vhodné kalhotky s podprsenkou na erotické hrátky, zavítejte do speciální sekce našeho e-shopu, kterou jsou Erotické soupravy. Kromě kombinace košilek a tang zde najdete právě i kalhotky a podprsenky. Jestliže váš partner miluje vaše bříško, hrudník a zadeček, zbytečně se nezahalujte, erotická souprava tvořená takovými jednoduchými kousky bude rozhodně sázkou na jistotu.

 

Černé, bílé nebo růžové provedení

I v erotickém prádle je pro vás připraven bohatý sortiment, ze kterého můžete vybírat. Klasikou jsou samozřejmě černé soupravičky, které se dají díky pohodlným a prodyšným materiálům nosit i v létě. Bílá je rovněž trendy a zalíbí se zejména všem romanticky založeným ženám a mužům. Pokud si chcete svou podprsenku nebo své kalhotky přece jen trochu osvěžit, vyberte si barvu, která není až tak obvyklá. Co třeba růžová, červená nebo tyrkysová? Tyto odstíny vám budou letos v létě slušet. Zvýrazní vaše přednosti a zakryjí drobné nedostatky na těle.

 

 

Jak vybírat soupravu kalhotek a podprsenky

U erotických souprav je v první řadě důležitý výběr správné velikosti. Kalhotky s podprsenkou musí dokonale padnout na vaše křivky. Dbejte na to, abyste zvolili dostatečnou velikost košíčků podprsenky a obvod, který nebude nikde odstávat ani škrtit. Možná budete muset pár podprsenek vyzkoušet, než najdete takový střih, který pro vás bude ideální. U kalhotek se pak budete rozhodovat, zda s nízkým nebo s vyšším pasem, s nohavičkou nebo spíše vykrojené. Věřte, že v každých kalhotkách z naší nabídky erotického prádla budete nesmírně sexy.

 

 

EROTICKÉ SOUPRAVYPublikováno dne: 27.06.2014


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Moje BEXIS


Vybrali jsme k tématu: 6 produktů.

Související zboží

Vybrali jsme k tématu: 6 produktů.