Objednávky můžete platit i kartou online. Doprava od 69 Kč
(+420) 739 429 572 (Infolinka 9:00-13 hod)

JAK OPTICKY ZMENŠIT STEHNA V EROTICKÉM PRÁDLE


Mnoho žen se erotickému prádlu vyhýbá, protože si myslí, že nedokáže zakrýt jejich nedostatky. Opak je ale pravdou, erotické prádlo vynikne na každé postavě. Rozhodli jsme se zaměřit na stehna, která mnoho z vás jistě vnímá jako svůj velký nedostatek. Jak tedy větší stehna zamaskovat? Jak od nich odvést nežádoucí pozornost? Nenechte si srážet své sebevědomí, investujte do prádla, ve kterém se budete cítit dobře. 

 KOSILKA DONNA

 

 

Delší košilka v širším střihu

Nejsnadnějším způsobem, jak zamaskovat objemnější stehna, je vůbec je neukazovat. K tomu vám pomůže košilka, která bude od pasu dolů mírně rozšířená a s délkou přibližně ke kolenům. Ano, i takové modely můžete najít v našem sortimentu. Konkrétně bychom chtěli doporučit svůdnou košilku Truelove chemise od značky Obsessive, která má áčkový střih. Dále vám bude slušet třeba sexy košilka Lola v černém provedení od značky Hamana. Že černá barva zeštíhluje, snad nemusíme ani připomínat. Z novinek můžeme doporučit i sexy bílou košilkou Adela Sensual od značky Donna, která obecně zakryje kypřejší tvary. Jelikož obsahuje výraznější zdobení, vůbec vám nemusí vadit, že je světlé barvy.

 

Vyhrajte si s punčochami

K erotickému prádlu neodmyslitelně patří také punčochy. Jelikož je k většině kompletů, korzetů a košilek přímo nezakoupíte, můžete si je vybrat zvlášť. A to je velká výhoda. Pro silnější stehna jsou určitě vhodnější klasické punčochové kalhoty, které končí až v pase. Mohou mít třeba dírku v rozkroku, aby byly více sexy. Štíhleji působí jemnější vzory, které stehna zbytečně nezvýrazňují. Jestliže chcete zvolit punčochy jen do půl stehen, samozřejmě můžete. Dejte si ale pozor, aby se vám nezařezávaly do kůže - tím byste své proporce ještě opticky zvětšila. Pro optické zeštíhlení postavy je vhodnější širší krajkový lem.

 

Svůdné kalhotky s nohavičkou

Že nemáte onu žádoucí mezírku mezi stehny určitě nevadí, když si obléknete kalhotky, které vám perfektně padnou. Slušivé jsou především kalhotky se širšími boky, ideálně i s nohavičkou. Z naší nabídky můžeme doporučit třeba kalhotky Demetria pink od LivCo Corsetti v jemném růžovém odstínu nebo Obsessive Bloom shorts. Pokud se budete držet v tomto stylu, rozhodně nic nezkazíte. Nezapomeňte také na to, že pozornost od svých problematických partií můžete odvést i výraznějšími prvky v dekoltu nebo v pase.

 

 

EROTICKÉ PRÁDLO PRO ŽENYPublikováno dne: 28.03.2014


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Moje BEXIS


Vybrali jsme k tématu: 17 produktů.

Související zboží

Vybrali jsme k tématu: 17 produktů.